Skocz do zawartości

Tanie drzwi i ościeżnice (wewnętrzne) - które wybrać?


Recommended Posts

Hej,

 

Mam w planie wymianę drzwi w mieszkaniu, pojeździłem po kilku sklepach i przyznam że szukam taniego rozwiązania. Dość tanie rozwiązania oferują markety typu castorama, leroy itp. Moje pytanie - czy macie doświadczenie z takimi drzwiami? Nie spodziewam się jakiś mega rewelacji w tym przedziale cenowym ale chciałbym bezproblemowo zamontować i otwierać od czasu do czasu drzwi w mieszkaniu. Sporo różnych producentów sprzedaje swoje drzwi w tych marketach.

Które polecanie? Których unikać i dlaczego?

 

dodam że interesują mnie drzwi do 300 zł + ościeżnice (gdyby się udało zmieścić w kolejnych 300 to było by cudownie : ) )

 

pozdrawiam

Edytowano przez Ziober1349 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Porównywarki są dobrym rozwiązaniem jak kupujesz w sieci. W przypadku zakupów u Ciebie na miejscu polecam Ci przekalkulowanie całości zakupu, bo często w marketach masz skrzydło za 250zł + ościeżnica 350zł. A w salonach masz to rozwiązane inaczej. Masz podaną cenę za skrzydło wyższą, ale za to znacznie taniej masz ościeżnicę i akcesoria. Poza tym przewaga marketów z drzwiami dostępnymi od ręki trochę stopniała, bo sporo producentów ma coś takiego w ofercie i punkty takie rozsiane są po całym kraju. Ja korzystam np z opcji zamawiania modelu Magnolia od ręki. Kiedyś były w takiej opcji drzwi z Boryszewa. Musisz pokombinować.

A co do drzwi w takich cenach to wyłącznie płytowe. Z popularnych marek masz wspomniane Erkado, DRE, Invado, Portę. Każda z tych firm robi tanie serie.

Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...

Kupiłem ostatecznie w Castoramie winfloor za 300 + 350 ościeżnica. Jako że pierwszy raz montowalem drzwi to nie wyszło idealnie, wydaje mi się że trochę winy leży po jakości ościeżnicy,  boki do belki skręcone tylko na 1 śrubę, w każdym razie na tą chwilę jestem zadowolony i resztę drzwi do mieszkania kupię z tej samej serii.  Po sklepach stacjonarnych chodziłem we Wrocławiu i może chodziłem po złych ale ceny rzadko schodzily poniżej 1200 za komplet,  w dodatku były paskudne :) dzięki za podpowiedzi

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...