Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Grzegorz19821

Odmowa wydania warunków przyłączy wodociągowych

Recommended Posts

Witam . Sprawa wygląda tak , że staram się o Warunki Zabudowy pod dom jednorodzinny, mam warunki przyłącza z ZE ,złożyłem także wniosek do MZUM  o wydanie warunków przyłączy . Dostałem odmowę uzasadnieniem jest to , że MZUM nie posiada środków do rozbudowania sieci , rozbudowa to

około 35 metrów . Podjąłem więc decyzję o rozbudowie wodociągu na własny koszt,  napisałem pismo  , zaznaczyłem również że po rozbudowaniu wodociągu , przekaże go nie odpłatnie na rzecz gminy. Dostałem kolejną odmowę która mówi , że MZUM nie posiada środków na rozbudowę wodociągu , i koło się zamyka . Dodam tylko , że poprzednia właścicielka działki przed podziałem działki , otrzymała warunki zabudowy dla 7 domów jednorodzinnych ,moja działka to numer 3,sieć wodociągowa kończy się przy działce numer 2.Na jakiej podstawie MZUM wydał jej oświadczenie o możliwości podciągnięcia sieci po tę budynki  , skoro teraz wydaje mi odmowę warunków przyłączy. Co mogę teraz zrobić ? Bez warunków przyłączy wod-kan. stoję w miejscu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed kupnem działki zlożylem wniosek o wydanie oswiadczenia o zapewnieniu dostawy wody ,dostałem odmowe . Pomimo tego zdecydowałem się kupić tą działkę , wodociąg konczy sie na około 30 metrze od granicy więc pomyslałem że nie powinno być problemu z rozbudową. Gdy tylko dostałem akt notarialny ,zlożylem wniosek o wydanie warunkòw przyłączy  ponieważ Urząd Miejski zaakceptowałby je zamiast oświadczenia o zapewnieniu dostawy wody, i też odmowa .Byc może powinienem zlożyc wniosek nie o warunki przyłączy , a wydanie warunkòw technicznych do rozbudowy wodociągu wraz z pismem mòwiącym o pokryciu kosztòw? Tak czy inaczej dziękuje za odpowiedź, będe walczył dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×