Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Nie mam żadnych wątpliwości, że będą chcieli udupić niezależne media i przestawić na jedyny właściwy:    
    • Co rozumiesz przez słowo odrolnienie? Z tego raportu wynika, że dla tej działki nie ma miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w związku z tym muszą być dla niej wydane warunki zabudowy. Musisz zatem iść do urzędu gminy i złożyć wniosek o wydanie warunków zabudowy. Z raportu nie wiele można wywnioskować bo jest część mówiąca o rezerwacie, parku krajobrazowym, otulinie a wcześniej, że ostatnio wydano pozytywne decyzje na sąsiednich działkach, które leżą też na tym terenie.. jeśli otrzymasz decyzje o warunkach zabudowy to możesz działkę sprzedawać jako budowlaną. Posiadanie takiej decyzji jest informacją dla Ciebie i nabywcy że działka nie wymaga odrolnienia. Kwestia tego jaka jest klasa  gruntu przesądzi czy w ogóle otrzymasz te warunki zabudowy. Ale to dość szeroki temat więc żeby za bardzo nie mieszać i nie zaprzątać sobie głowy zbędnymi informacjami najlepiej udać  się do gminy. Wydanie warunków zabudowy dla budownictwa mieszkaniowego jest darmowe więc nie będziesz miał kosztów a jak ją otrzymasz to będziesz dokładnie wiedział czy na działce można się wybudować.
    • Po północy w sejmie przejdzie... T o do poprzedniego postu...
    • Raczej mnie to bawi, niż nie toleruję. Jeśli ktoś chce słuchać, spoko. Byle nie z głośnika obok mojego ucha  
    • Ooooo, i widzisz teraz Daga - już zenek Ci wszystko wyjaśnił...     Tiaaaa... Tak jakby to miało jakiekolwiek znaczenie dla drużyny jarka... Jest jeszcze taki myk, jak nacjonalizacja... w imię racji stanu, powiedzmy... albo "rządowi prawnicy" z doktorem prawa po UJ coś innego znajdą... nauczyli się bezkarnie naginać prawo do swoich potrzeb... adrian nie zawetuje, a były wiceminister nie zaprotestuje...
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...