Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• No to źle widzisz - w trzeźwym oglądzie przeszkadza ci snobizm  bo - cyt. z twego artykułu: "Największa grupa nastolatków jako gatunek słuchany najczęściej wymieniła rap/hip-hop (25 procent). Na drugim miejscu, z niewielką stratą, znalazł się pop (23 procent), ale pozostałe gatunki cieszą się już znacznie mniejszym zainteresowaniem. Zaledwie dla co dziesiątego nastolatka ulubionym rodzajem muzyki jest rock (10 procent), mniejszym zainteresowaniem cieszą się disco polo, dance (po 8 procent) czy muzyka elektroniczna (5 procent)."   Jak widzisz - ani rock, ani discopolo - nie są najbardziej lubianymi gatunkami wśród młodzieży.  
    • Daga odpuść... Nie przegadasz... zenek ma zawsze rację...
    • Nie cenzury - tylko rządzenia się obcych i manipulowania Polakami w interesie obcych państw i interesów. Media to czwarta wladza. Dlaczego w Polsce IV władza to obcokrajowcy? Głównie Niemcy?   Pokaż mi duży kraj w Europie, gdzie media są głownie w obcych rękach i lansują politykę i ideologie, jakie im pasują. Wspierają partie, polityków zgodnie własnymi (obcymi dla Polski) interesami!    większość ma rodzicow bez wyższego wykształcenia w jednym i drugim wypadku - chyba że źle liczę, to mnie popraw!
    • Większość nie. Dwa razy więcej matek i trzy razy więcej ojców, niż w przypadku disco-polo   No widzę, widzę ... jak powyżej Poza tym potraktowałam to raczej z przymrużeniem oka. Chociaż są to wyniki badań przeprowadzonych przez Narodowe Centrum Kultury  
    • Podstawie deseczki żeby łóżko nie dotykało bezpośrednio ściany aby był przelot powietrza, ten osuszacz też raczej zakupię. Ale co teraz zrobić teraz z płytą tego łóżka? Są jakieś środki, farby żeby to usunąć? Czy jestem zmuszony spróbować ją wymienić na nowa
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...