Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• zawsze możesz oglądac tylko jedynie prawdomówny   amerykański TVN i niemiecki ONET 
    • Odkąd zobaczyłem pleśń to nawet po usunięciu pleśni będę się bać chować pościel. Czy środek Savo będzie dobry? Czy tylko nadaje się do ścian? Ostatnio widziałem w sklepie farbę do drewna Sadolin chroniąca przed grzybami ale nie wiem czy mogę jej użyć bo ona raczej jest na zewnątrz.
    • No i jescze jedno: To nie rodzice maja wpływ na gusty muzyczne dzieci (poza wyjątkami). To media mają na to wpływ - one lansują co chcą - i to staje sie modne - a moda determinuje większość gustow. Jak we wszystkim, co obejmuje moda. Dlatego np. rock był modny (jak i pop) za PRL, bo było duzo audycji w radiu lansujących dobrego rocka, hard, progresywnego, jazzrocka, i muzyki płd amer. - jak np. Santana, rocka symfonicznego, elektronicznego, muzyki elektronicznej itd. I tego sluchali rodzice dzisiejszych dzieci i dziadki wnukow nawet.   Teraz ci sami teraz starzy goście(no i nowi)  lansują dużo chłamu. Jakoś na emeryturze im sie pokićkało. więc dzieci słuchają tego - co im sie lansuje. widzę, że jeszcze nie śpisz - no to dodam: Jackson na 11 miejscu. To chyba b. dobry dowód na niezły gust - bo to dobre melodie świetnie zagrane, świetnie zaśpiewane, świetnie zatańczone. I świetnie nagrane. Wyraźnie indywidualne. I to powodzenie mimo odium, jakie na niego padło. Jednak jakość sie broni mimo wszystko. No i ktoś tą jakość potrafi docenić.
    • Warunki są korzystne dla... grzybów... mniej korzystne dla Ciebie...   Płytę można próbować ratować jakimś środkiem przeciwgrzybicznym - umyć, wysuszyć... Najprościej będzie wymienić na nową i nie dopuścić do sytuacji korzystnej dla rozwoju pleśni - suszyć, grzać, wentylować, wilgotnej pościeli nie chować...
    • Okno skierowane jest na północ. Ściany budynku są ocieplone.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...