Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Z wielką nieśmiałością...   A może by tak odświeżyć zestaw płyt.... te, jak widać nie idą... chyba...   Jest taka możliwość?
    • Bardzo prawdopodobne — może być, że wszyscy polityczni sympatycy PAD objęci zostaną abolicją   W sumie .... racja Jednak nigdy nic złego nie spotkało mnie ze strony osób LGBT. I nie spotkałam ich tak znowu mało w swoim życiu I nadal uważam, że to kwestia samego człowieka, a nie orientacji seksualnej.        
    • No nic dziwnego, czysta statystyka hetero znasz kilkadziesiąt razy więcej.
    • zenek - cytat jest o biurowcach. Gdzie występują bardzo długie odcinki wentylacji i współpracuje ona z klimatyzacją. Na dodatek nadal moim zdaniem autor tego tekstu pisze o instalacji wspólnej, bo stale dopisuje teksty o klimie i recyrkulacje wymienia jako jeden z elementów zanieczyszczenia.    na Muratorze ludzie wklejali zdjęcia swoich przewodów WM z rekuperatorem zrobione sondą z kamerą. Czyste i lśniące po kilku latach używania. Jak zaglądam w swoje - co prawda niezbyt daleko, tyle, ile widać po zdjęciu anemostatu, to też nie widzę jakiegoś kurzu, nie mówiąc o pleśni. Ok, napyliło się do środka przy szlifowaniu k-g i wówczas trzeba było wytrzeć.  Za to jak sobie przypomnę jak obrzydliwie wyglądał kanał wentylacji grawitacyjnej w mieszkaniu, gdy zdjęłam kratkę bo kominiarze czyścili kominy to śmiać mi się chce z twoich naiwnych wpisów idealizujących WG.  Albo jak wyglądają filtry rekuperatora po sezonie grzewczym...  
    • A może masz w sobie coś, co sugeruje, że może taki gość próbować sie przysiąść?   Mój szwagier, jako że w rodzinie parę pokoleń temu był piękny tatarzyn, był wysoki, przystojne i miał czarne, pokręcone włosy i bardzo często był zaczepiany przez cyganów, sądzących, ze jest ich rodakiem...   Może masz w sobie jakiś pierwiastek... hmmmm... niewieści... żeby dokładniej tego nie określić...     Wiem... ale jak adrian wygra - a wszystko na to wskazuje, niestety - to go ułaskawi... nawet przed wydanym wyrokiem, jak to ma w zwyczaju...
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...