Skocz do zawartości

Historia edycji

waldek00

waldek00

Wracając do mojej sprawy, dodzwoniłem się[pół godziny czekania na konsultanta] do tego funduszu i gościu powiedział mi żebym jeszcze dodatkowo miał fakture vat na choćby jeden grzejnik.[wniosek 4-80]Powiedzmy że grzejniki miałem wymienione w zeszłym roku.No i dla kogo jest ten program czyste powietrze jak robią ludziom pod górkę.Jest to program nie do końca przeanalizowany,tak że co z tego że wymieniłem 3 tygodnie temu piec na ekologiczny[gazowy kondensacyjny] skoro nie mogę skorzystać z dopłaty.To jest jakieś chore,a oni myślą ile to milionów ludzi skorzysta z tego programu.

waldek00

waldek00

Wracając do mojej sprawy, dodzwoniłem się[pół godziny czekania na konsultanta] do tego funduszu i gościu powiedział mi żebym jeszcze dodatkowo miał fakture vat na choćby jeden grzejnik.[wniosek 4-80]Powiedzmy że grzejniki miałem wymienione w zeszłym roku.No i dla kogo jest ten program czyste powietrze jak robią ludziom pod górkę.Jest to program nie do końca przeanalizowany,tak że co z tego że wymieniłem piec na ekologiczny[gazowy kondensacyjny] skoro nie mogę skorzystać z dopłaty.To jest jakieś chore,a oni myślą ile to milionów ludzi skorzysta z tego programu.

×
×
  • Utwórz nowe...