Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Historia edycji

demo

demo

Dnia 15.09.2018 o 21:53, Yoda napisał:

Mam problem z zawilgoceniem ścian (ok 20-27%) wewnątrz domu co skutkuje pojawianiem się pleśni.

20180915_133626.jpg

Przy tak wykończonej listwie startowej i tak małym wyniesieniu poziomu "O" nic dziwnego że pojawia się wilgoć. Jak się domyślam to pewnie w miejscach gdzie najczęściej zalewa ścianę deszcz. Trzeba to będzie inaczej wykończyć by odciąć wodę od ściany.

demo

demo

Dnia 15.09.2018 o 21:53, Yoda napisał:

Mam problem z zawilgoceniem ścian (ok 20-27%) wewnątrz domu co skutkuje pojawianiem się pleśni.

20180915_133626.jpg

Przy tak wykończonej listwie startowej i tak małym wyniesieniu poziomu "O" nic dziwnego że pojawia się wilgoć. Jak się domyślam to pewnie w miejscach gdzie najczęściej zalewa ścianę deszcz. Trzeba to będzie inaczej wykończyć by odciąć wodę od ściany.

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Ja mam prawdziwą która rośnie 1,5 m od okna w ziemi na ogrodzie. To jakaś wolno rosnąca odmiana świerku. Ozdabia się lampkami i wygląda cudnie, do tego przez to duże okno wygląda jakby stała w domu. To naprawdę dobry pomysł do naśladowania, potrzebne tylko okno do ziemi i domek na działce.
    • Dziecko neostrady urodzone w epoce sylikonu i plastiku ....
    • Przecież nie przykleisz płyty całą powierzchnią... wystarczy kilkanaście punktów dobrego kleju i cztery otwory na kołki stabilizujące na czas schnięcia kleju... Mam na ścianie przyklejoną klejem mamut naklejoną na płytę mdf tapetę. Klej kładłem  "glutkiem" w kształt serpentyny i docisnąłem parę chwil... Po zerwaniu odejdzie najwyżej pasemko farby - da się załatać... Z góry na dół widać połączenie dwóch płyt oklejonych tapetą.
    • Sztuczna musi być eksploatowana co najmniej 10 lat by się zwrócił "ślad ekologiczny" (czyli zużycie ropy naftowej, energii, wydzielenie CO2).   Mam też sztuczną, ale tylko dlatego, że Świąt nie spędzam w domu a jakąś choinkę, jako dekorację chcę mieć.   Żywa to jednak coś zupełnie innego - natury się nie podrobi. Nawet nie wymaga specjalnego obwieszania bombkami, bo sama z siebie zdobi.
    • Gość Marek
      Masz rację Tomo że tamten pisał bzdury to że styropian jest używany w przemyśle spożywczym to nie znaczy że jest zdrowy faktycznie cała żywność produkowana masowo nie jest zdrowa a co dopiero opakowania plastik styropian to jest właśnie rakotwórczy a wełna mineralna jest wykonana albo z kamienia albo ze szkła więc o czym tutaj mówić
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...