Skocz do zawartości

Ile za poddasze użytkowe?


Recommended Posts

Witam

W tej chwili mam domek parterowy 10 na 10 metrów i mam zamiar dobudować poddasze, czy jest w stanie ktoś mniej więcej określić koszt takiej dobudowy wraz z wykończeniem(ocieplenie, karton-gips bez glazury, malowanie) ? Dodam, że chce mury podnieść o ok. 1 metr żeby maksymalnie wykorzystać powierzchnie. Dobrze by było gdyby ktoś określił, jaka jest różnica w cenie pokrycia dachu dachówką, gontem lub blacho-dachówką i ewentualne za i przeciw takiego rozwiązania.

Dach ma być dwuspadowy ewentualnie jakiś taras.

Kujawsko-pomorskie.

Dzięki i pozdrawiam
Link do komentarza
Fachowcy mówią o tym, że jeżeli chodzi o krycie dachu to albo dachówka ceramiczna wysokiej jakości (np. Creaton) albo betonowa Braas lub Euronit.
Spotkałem się również ze zdaniem iż dobrym rozwiązaniem jest dachówka firmy Roben - lecz nie dachówka podstawowa w której jest sporo felerów.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Witam

W tej chwili mam domek parterowy 10 na 10 metrów i mam zamiar dobudować poddasze, czy jest w stanie ktoś mniej więcej określić koszt takiej dobudowy wraz z wykończeniem(ocieplenie, karton-gips bez glazury, malowanie) ? Dodam, że chce mury podnieść o ok. 1 metr żeby maksymalnie wykorzystać powierzchnie. Dobrze by było gdyby ktoś określił, jaka jest różnica w cenie pokrycia dachu dachówką, gontem lub blacho-dachówką i ewentualne za i przeciw takiego rozwiązania.

Dach ma być dwuspadowy ewentualnie jakiś taras.

Kujawsko-pomorskie.

Dzięki i pozdrawiam


Siemka,luknij w nr 9/2007 budujemy Dom,jest dużo danych.Całuski icon_smile.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...