Skocz do zawartości

Instalacja okablowania radia


Nolek

Recommended Posts

Witam! Mam takie pytanie czy któś robił ścieżki pod głośniki w domu chcę aby główne nadajniki czyli ogólnie radyjka były w kuchni i w łazience na poddaszu a głosniki w kuchni na dole,salonie a na górze w łazience i sypialni,iść po kablach czy może na bluetooth,macie jakieś u siebie zamontowane systemy...taka namiastka inteligentenego domu

Link do komentarza

Odradzam zdecydowanie. Radio na poddaszu, a głośniki w kuchni... i kto ma dostroić nową stację? I jak?

Pamiętam jak przed laty znajoma kupiła telewizor z pilotem. Tak, tak, były takie czasy kiedy do telewizora się podchodziło i wciskało inne klawisze. Ich córka była wtedy przeszczęśliwa. Mówiła tak: Wreszcie przestanę być pilotem do zmieniania kanałów!

Edytowano przez retrofood (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Mnie też uspokaja, radia słucham w zasadzie zawsze. Ale to nie oznacza, ze mam jeden odbiornik. Po prostu mam je wszędzie gdzie bywam. Z dziesięć a może i więcej. Nawet pod ścianą w ogrodzie od 8 lat stoi sobie na półeczce dawna wieża z magnetofonami i gramofonem. I nie chce się zepsuć nawet w zimie.

Dlatego niech żona sobie je ustawia gdzie chce i o mocy dopasowanej do pomieszczenia. Ja na zewnątrz mam 2 x 30 W, a w domu różnie. Od 1,5 W do 25 W

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...