Skocz do zawartości

dom z bala czy murowany???


dziubasek

Recommended Posts

  • 2 lata temu...

DSC01446.jpg

Cytat

Jestem na etapie poszukiwania projektu domu, a do tego zastanawiam sie nad tym czy wybrac dom z bala czy murowany??? Wiem ze obie wersje maja swoje plusy i minusy....Najbardziej mnie zastanawia zywotnosc domu z bala??? Czy moze on rownac z domem murowanym??? No i jak ceny, czy rzeczywiscie domy z bala moga byc tansze niz murowane??? Z gory dzieki za podpowiedzi...



A myślałeś nad domem szkieletowym? Ja wlaśnie w takim mieszkam. To pewna alternatywa między balem a pustakami.z zewnątrz i w środku wygląda jak murowany, łatwo się go aranżuje w razie potrzeby, no i w naszych warunkach, gdzie nie szaleją tornada stoi solidnie icon_smile.gif Co najważniejsze - jest stosunkowo tani i szybko powstaje. 3tygodnie i po sprawie (oczywiście mowa o samym domu,fundamenty i wykonczenia to inna bajka). Na zdjęciu własnie masz taki domek- budował Stollux w CzeskimCieszynie.
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Cytat

[attachment=15305:DowCzesk...ieszynie.jpg]

A myślałeś nad domem szkieletowym? Ja wlaśnie w takim mieszkam. To pewna alternatywa między balem a pustakami.z zewnątrz i w środku wygląda jak murowany, łatwo się go aranżuje w razie potrzeby, no i w naszych warunkach, gdzie nie szaleją tornada stoi solidnie icon_smile.gif Co najważniejsze - jest stosunkowo tani i szybko powstaje. 3tygodnie i po sprawie (oczywiście mowa o samym domu,fundamenty i wykonczenia to inna bajka). Na zdjęciu własnie masz taki domek- budował Stollux w CzeskimCieszynie.




A długo trwała budowa? Ile cie to kosztowało? Jesteś zadowolony ze Stolluxa, bo mi sie ich jeden dom podoba i sie zastanawiam...
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...