Skocz do zawartości

Historia edycji

D.Ruda VisBud Projekt

D.Ruda VisBud Projekt

Dnia 25.04.2017 o 11:35, Baru napisał:

Wydaje mi się, że to on powinien takie rzeczy wiedzieć, nie ja!

Jak najbardziej się z Tobą zgadzam! Ale  takich mamy dzisiaj "fachowców" że czasem warto jest kogoś sprawdzić na kogo się  trafiło! Czasem mimo braku wiedzy technicznej można wyczuć "fachowca" że coś kombinuję z braku wiedzy.

Dlatego polecam kupować materiały (tak jak w tym przypadku żywice) bezpośrednio u producenta! U doradcy technicznego producenta takiego jak ja zawsze znajdziecie fachową pomoc techniczną i nic to was nie kosztuję. Jak trzeba to przyjeżdżamy na oględziny i znając własne materiały zawsze jakieś lekarstwo możemy zaproponować. To rozwiązanie nie zawsze jest najtańsze, ale na pewno będzie solidne i będzie wam służyło przez wiele lat.

D.Ruda VisBud Projekt

D.Ruda VisBud Projekt

Dnia 25.04.2017 o 11:35, Baru napisał:

Wydaje mi się, że to on powinien takie rzeczy wiedzieć, nie ja!

Jak najbardziej się z Tobą zgadzam! Ale  takich mamy dzisiaj "fachowców" że czasem warto jest kogoś sprawdzić na kogo się  trafiło! Czasem mimo braku wiedzy technicznej można wyczuć "fachowca" że coś kombinuję z braku wiedzy.

Dlatego polecam kupować materiały (taj jak w tym przypadku żywice) bezpośrednio u producenta! U doradcy technicznego producenta takiego jak ja zawsze znajdziecie fachową pomoc techniczną i nic to was nie kosztuję. Jak trzeba to przyjeżdżamy na oględziny i znając własne materiały zawsze jakieś lekarstwo możemy zaproponować. To rozwiązanie nie zawsze jest najtańsze, ale na pewno będzie solidne i będzie wam służyło przez wiele lat.

×
×
  • Utwórz nowe...