Skocz do zawartości

Historia edycji

D.Ruda VisBud Projekt

D.Ruda VisBud Projekt

witam

Wiem że odgrzebuję stare dzieje :) ale w  mojej ocenie (tak ze zdjęcia) winą takiego tarasu (tego źle wykonanego ) było wykonanie żywicy na jastrychu cementowym! Jastrych cementowy jest bardzo porowaty i chłonie żywice jak gąbką dlatego przestroga dla wszystkich żeby nie kłaść żywicy bezpośrednio na jastrychu cementowym bo zużycia żywicy mogą mocno wszystkich zaskoczyć !

Jak już mamy taki przypadek to zalecał bym wcześniej go prze szpachlować zaprawą Monolith BS jest to szpachlówka wygładzająca do naprawy żelbetów tak zwana masa PCC.

Pozdrawiam

D.Ruda VisBud Projekt

D.Ruda VisBud Projekt

witam

Wiem że odgrzebuję stare dzieje :) ale w  mojej ocenie tak ze zdjęcia winą takiego tarasu (tego źle wykonanego ) było wykonanie żywicy na jastrychu cementowym! Jastrych cementowy jest bardzo porowaty i chłonie żywice jak gąbką dlatego przestroga dla wszystkich żeby nie kłaść żywicy bezpośrednio na jastrychu cementowym bo zużycia żywicy mogą mocno wszystkich zaskoczyć !

Jak już mamy taki przypadek to zalecał bym wcześniej go prze szpachlować zaprawą Monolith BS jest to szpachlówka wygładzająca do naprawy żelbetów tak zwana masa PCC.

Pozdrawiam

×
×
  • Utwórz nowe...