Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
 • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

 • Najnowsze posty

  • No ale przecież sądy są niezawisłe i sprawiedliwe, sędziowie prawie wszyscy ci sami co przed miesiącem - no i oni są przecież tą lepszą kastą - wiec o zadnej niesprawiedliwości chyba nie może być mowy.   Przecież chodziło o to, by sędziów niie dyscyplinować w żaden sposób, nie karać za cokolwiek - no tegoo jeszcze ziobro nie zdążył. Czego sie boisz?   Nagle teraz masz z tym kłopoty. Przecież dotąd też tak było, że bez powiadomienia skutecznego, bez udziału w rozprawie sądy wydawały wyroki, szczególnie te "cyfrowe". Nagle teraz darcie szat? Też mi sie to nie podoba - tyl, że mnie sie to dawniej tez nie podobało. Tobiie dopiero teraz - bo coś tam rząd próbuje zrobić. Tak bylo w mniejszym zakresie, teraz będzie w wiekszym. Sędziowie sie tym nie przejmowali - zobaczymy, czy teraz będą protestowac. Choć wątpię - w końcu dla nich wsio rawno.
  • Ciekawe jak zenek skomentuje   
  • Sto kilkadziesiąt tysięcy podpisów... Pojemną ma skrzynkę na listy. No i listonosz musi mieć krzepę. Bo to niby papier, ale swoje waży. 
  • 1. Oczywiście, w załączeniu widok z góry bo chyba wtedy najlepiej widać 2. Tak, podłoga (mikrocement) w wiatrołapie jest dojechana do progu i wchodzi pod niego i w 3/4 jego szerokości opiera się on na podłodze (żółta linia) a reszta 2cm nie (czerwona linia) 3. Na załączonych zdjęciach widać że jest mocowany z obydwu stron 2x śrubami, i jest demontowalny
  • To niemożliwe, "przekaz dnia" jest taki że ma być gorzej. Im gorzej tym lepiej, bo ma być że sobie z niczym te pisiory nie radzą i wszystkiego brak, a reszta to "o dupę roztrzaść". Mówisz kowadeł że prawda ?, no to tak tylko dla przykładu, bo do reszty tych "prawd" w punkt odnosił się Zenek:   W 1971 uzyskał miejsce na aplikacji prokuratorskiej w Warszawie, której jednak nie rozpoczął[6]. W latach 1971–1976 zatrudniony był jako pracownik naukowy w Instytucie Polityki Naukowej i Szkolnictwa Wyższego. Później, do 1981, pracował jako adiunkt w białostockiej filii Uniwersytetu Warszawskiego. W latach 1982–1983 był zatrudniony w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie na etacie starszego bibliotekarza[7].   Był Prezesem Rady Ministrów, szefem Kancelarii Prezydenta RP, jest Prezesem PIS, był Senatorem, jest też Posłem.  
 • Popularne tematy

×
×
 • Utwórz nowe...