Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Niepotrzebnie sie tłumaczysz - teraz wręcz pożądane jest dbanie o spokój  i zdrowie. Jeśli to jest warunkiem twego dobrego samopoczucia - to bardzo dobrze zrobiłaś.   Uśmiać się też nie zawadzi - nawet jeśli to rynsztok - może chodzi o pracę niektórych mięśni, a nie szarych komórek. Choć jest progres, tym razem nie było o dupie. Czyli rozwój      Czytanie tego, z czym sie zgadzasz - potęguje w człowieku pewność siebie i dumę z własnej wiedzy. Odkrywa taki komfort intelektualny - przecież ja to wszystko wiem. Wszystko wiem. Wiem wszystko   A skoro wiem - to Jestem! Orgazm filozofa (ofy) Czyli dobrze robisz    Nie wiem, co demo  - ale dla mnie nie tyle jest ważne, co czytasz - ważne, co piszesz. No bo to czytają inni.      No i ja a to odpowiadam - w celu czyszczenia mętnej wody - takie hobby   
    • Mieszkanie w bloku. Blok wybudowany w 2015 roku. 6 piętro. Piwnica na poziomie -2. Tak zrobimy jutro i się przyjrzymy - wrzucę zdjęcia. Tak, ja to rozumiem i na pewno się tym zajmiemy, tylko bardziej chodzi mino rozwiązanie doraźne. Na teraz. Wydaje mi się, ze to jest trójwarstwowa deska dębowa - przynajmniej tak wyglada jak porównuje z oferta internetowa i tak twierdzi znajomy, który u nas bywa i ma identyczna podłogę. Być może odwarstwila się wiec jej górna warstwa i wpuszczenie kleju jednak pomoże? Myśle, ze spróbujemy tak czy siak, bo na tem moment nic innego nam nie pozostaje. Jak to nie pomoże to chyba i tak nie będzie gorzej niż jest, a na jesieni wymienimy cała podłogę. 
    • Czy spotkaliście się z takimi plamami/zaciekami po wykonaniu tynków na drewnianych ramach okiennych? Czy to samo zniknie? Jeśli nie, to czy macie pomysł czym można to wyczyścić, jak się tego pozbyć. Pozdrawiam
    • Nie spłynęły wszystkie Zenku, oj znowu Cię robią w trąbkę.  Od dziś tylko będą 2 razy podawać.
    • Postanowiłam zrobić coś dla swojego spokoju i blokuję w tym momencie dwie osoby, żeby nie musieć ich  czytać (w myśl zasady poniżej). Nie chwalę się i nie żalę. Informuję na wypadek, gdyby zabrakło mojej informacji zwrotnej na jakąś bzdurną pisaninę w moim kierunku. Dziękuję za uwagę.     Oczywiście chodzi o Demo i Zenka ... jeśli ktoś miałby jakiekolwiek wątpliwości
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...