Skocz do zawartości

Recommended Posts

Uwaga Centrum Drzwi i Okien z Łodygowic. Nie wpłacajcie zaliczek, czekmay już na okna ponad 3 miesiace, połowa okien dostarczonych z fabyki Komsta uszkodzonych. z Panem Jakubem i Pseudoszefem Wojciechem Wajdą nie ma kontaktu. Pani Marta współwłaścicielka również nie odbiera.  W biurze ściema i stałe przeuswanie teminów. Nie chcą wykonać zlecenia, a wzieli 40% zaliczki, nie chcą oddać pieniedzy. Terminy juży chyba 14 i nigdy nikt nie przyjeżdża poczym wyłączają telefony. okna, drzwi i rolety miały być wprawione 15 maja, jest sierpień i nie dość że nie ma wszystkich okien, to nadal niewyprodukowane są rolety, brakuje okien, 30 % z dostarczonych wstępnie okien ( a wozili po kilka sztuk jest uszkodzonych). Fakbryka okien Komsta pozaklejała uszkodzenia foliami i zamazała markerami, żeby nie było widać wad. Takiej tandety nie widziałem jeszcze nigdy. A główny szef odpowiada, że oni nie odpowiadają za efekt wizualny, tylko za trwałość zgrzewu. Gratuluje !!! Podejście fabryki pełen profesjonalizm. Fabryk Komsta w Pyskowicach.
Pięniądze odzyskujemy poprzez sądy.  Opóżnienia w budowie po pół roku. nie mozęmy ocieplać, tynkować trzymają nas okna.
Jeżli jest ktoś jeszcze pokrzywdzony zapraszam do kontaktu, proponuję pozew zbiorowy. Kontakt do mnie: investartur@gmail.com

Jak udało nam się ustalić są chyba niewypłacalni. Od jedych biorą zaliczyki, by innym zamówić okna. Jakość okien dno. Poniżej przesyłam zdjęcia zgrzewów cienkich - w systemie VEKA podobno mają1mm. Ostrzegam nie dajcie się naciagnąć.

 

okno wada 2 Centrum drzwi i okien Łodygowice.jpg

okno wada Centrum drzwi i okien Łodygowice.jpg

Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
17 godzin temu, indianiner napisał:

Witam. Miałem zamiar zamówić u nich okna lecz po przeczytaniu pana wpisu zapaliła mi sie czerwona lampa. Mogę prosić o więcej info jak sie sprawa zakończyła.

 

Niech Pan nic u nich nie zamawia ja zamówiłam bramę i musiałam oddać ich do sądu potem do komornika bo nie mam ani bramy ani pieniędzy trzymajcie się z daleka od firmy Centrum okien i drzwi z Łodygowic. Opinie pozytywne wystawione przez rodzinę i kolegów którzy nic u nich nie kupili.

Link do komentarza
2 godziny temu, indianiner napisał:

A jaka firme moze pani polecić?

Jestem z Żor i szukam rzetelnej firmy do stolarki okiennej.

Jak Pan chce to proszę zapytać w firmie Majsterek w Żywcu mają wyższe ceny Ale nie ma z nimi problemu od Łodygowic to lepiej z daleka nie warto zaoszczędzić 200 czy 300 złotych a potem po sądach odzyskiwać pieniądze bo zwyczajnie ludzi okradają.

Link do komentarza
  • 8 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...