Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• przecież jest subtelny - w końcu nie pokazał ubijania.... I tuż przed... i dowozu zwierząt do..... To jest piekło....zwierząt...
    • Witam jestem tu nowy 2 lata temu zaczelismy budowę domu z plaskim dachem . Stropodach niewentylowanych. Strop jest z płyt kanałowych później folia , spadek ze steropianu , wylewka betonowa i papa . Z początku myśleliśmy ze dach przecieka ale okazalo się ze firma która wykonała mi dach zjeb.... robotę i dużo wody zostało w stropie która nie ma jak odparować . Kominki wentylacyjne są ale nie sprawdzają się co jakiś czas wyskakują plamy na sufitach mimo ze deszcz nie pada . Zrobiliśmy odkrywkę i miedzy płyta kanałowa a folia jest wilgotno . Pomocy ludzie nie wiemy co teraz robić wietrzymy budynek na maj jesteśmy umówieni na tynki czy po tynkach sytuacja się nie pogorszy ? Zna się ktoś jak moge rozwiązać problem ? pozdrawiam proszę o pomoc i porady 515972300
    • Dlaczego mikołajów? nie zrozumiałem A ja myślę, że damy radę. Tzn - nie będzie tak źle - choć perturbacje będą i, oby nie, ale na kilka miesięcy może być obcięcie pensji, szczegolnie tam, gdzie jest przestój. Ale jeśli pandemia się skończy w do końca wakacji - wyjdziemy szybko na prostą. może wychodzi szydło z wora? Chodziło mi o to, że całe stany są zajęte - nie ma "zielonych plam". To tak wygląda, ja by co poniektórzy sądzili, że są zdrowi - i uciekli od siebie jak najdalej - no i roznieśli po całym kraju.
    • tu zwróciłeś uwagę na bardzo istotny temat, zlekceważony przez gros ludzi, dobrze że to zauważyłeś ale jak to ma się do tego, że uważasz, że Rząd zajmuje się wszystkim i ma moce przerobowe, skoro ten temat jest traktowany nieuważalnie/marginalnie, a w zasadzie może być kluczowy w walce z KW? skoro padnie dostawa żarcia to leżymy, choćby nie wiem kto i na co by się zaklinał. Nawet "Krzywousty" i "nACZELNIK" tego nie pokona
    • Role się odwróciły.  
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...