Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• "To ja nie oglądam,ja jestem obrzydliwy"  Mój tata był kierownikiem w "Społem" i z racji tego bywał w zakładach mięsnych. Wprawdzie to nie o uboju ale o wyrobach.Po pierwszej wizycie nie tknął żadnego salcesonu,kaszanki i innej garmażerki do końca życia. Brałem udział i w "kurobiciu" i w świniobiciu ale raz poproszono mnie żebym pomógł przy uboju młodego cielaka. Nigdy więcej. Zarzynają go na żywca odginając głowę do góry. Krew sika na 2-4 metry bo serce pracuje. Dopisek,teraz już chyba tak się nie robi,może gdzieś na dalekich wsiach.
    • Kilka prosiaków mam na sumieniu ..
    • Ten HORROR odniosłem do sytuacji gdy w DPS  jest ponad setka seniorów zamknięta z dwiema opiekunkami. Reszta treści jak wszędzie. Wiem,wiem....ale w pamięci mam zapewnienie naszych oficjeli sprzed miesiąca,no może trochę więcej że wszystkiego mamy w bród, i że jakakolwiek epidemia się trafi to wszystkiego starczy a nawet zostanie  
    • nie przesadzaj...człowiek jest tak "skonstruowany" że przyzwyczaić się może prawie do wszystkiego....szczególnie jak głód przyciśnie....\ u nas ten pieniek to się nazywo "gnotek" Jak tak patrze na zdjęcia, to najbliższe tego co mieliśmy w domu to jest "kloc masarski" Pewnie nie jestem taki wrażliwy jak ty, ale jaki młody chłopak przytrzymywałem nie raz i nie dwa kurę/koguta na gnotku w sobotę, żeby było co jeść w niedzielę na obiad
    • Ja tam jem i jeść będę. Ale spotkałem kiedyś taki fajny filmik. Gdybym oglądał go częściej, pewnie zostałbym weganem (weganinem?)    
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...