Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Mam problem z tynkami na suficie. Wyszlifowalem przed gladziami cale tynki zyrafa papierem 80 zeby spadl luzny piasek. Sciany sa mocne i duzo piasku nie spadlo, za to z sufitow lecialo tyle, ze sie przerazilem i zmienilem papier na 180. Tez piasek lecial ale mniej. W trzech miejscach odslonily sie lekko kable. Tynki cw metoda tradycyjna z agregatu, cement 32,5, wapno, plastyfikator plus wiedza i umiejetnosci fachowcow. Czy jeat powod do zmartwien? Po zagruntowaniu jednego pokoju widac, ze sie juz nie sypie. Ale skad ta roznica miedzy twardymi tynkami na scianach, a mocno sie sypiacymi na sufitach? I co z tymi kablami?  
    • Dziś wirus udusił u nas 30 osób.  +357 się zaraziło.
    • Witam, mam problem, w piwnicy w moim bloku (w pomieszczeniu) nie było prądu bo jakieś kable pourywane były więc chciałem pociągnąć prąd z żarówki podlaczajac rozdzielnie o kable od żarówki poprzez wago, niestety nie zadziałało a żarówki na całym korytarzu przestały świecić(wkrecanie nowej żarówki nie pomaga). Coś może w rozdzielni wyskoczyło nie wiem, jeśli ktoś może pomóc to proszę   
    • "To ja nie oglądam,ja jestem obrzydliwy"  Mój tata był kierownikiem w "Społem" i z racji tego bywał w zakładach mięsnych. Wprawdzie to nie o uboju ale o wyrobach.Po pierwszej wizycie nie tknął żadnego salcesonu,kaszanki i innej garmażerki do końca życia. Brałem udział i w "kurobiciu" i w świniobiciu ale raz poproszono mnie żebym pomógł przy uboju młodego cielaka. Nigdy więcej. Zarzynają go na żywca odginając głowę do góry. Krew sika na 2-4 metry bo serce pracuje. Dopisek,teraz już chyba tak się nie robi,może gdzieś na dalekich wsiach.
    • Kilka prosiaków mam na sumieniu ..
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...