Skocz do zawartości

Przybliżona cena pompy ciepła


Recommended Posts

Dzień dobry, nie wiem czy dobrze piszę post i czy w ogóle dobrze trafiłam. Jestem w trakcie budowy domu, powierzchnia 100 m2 ogrzewanie podłogowe tylko łazienka grzejnik na ścianie. rozglądam się za pompą ciepła dostałam ofertę od firmy euros energy na pompe geo lub powietrze. Nie wiem na co się zdecydować i czy w ogóle warto. Czy ktoś z Państwa ma ich pompę i może mi poradzić czy warto. Oferta nie wygląda wcale tak źle, oferta jest razem z fotowoltaiką. Proszę o pomoc

Link do komentarza
Dnia 10.06.2020 o 13:29, Anna_annA napisał:

Dzień dobry, nie wiem czy dobrze piszę post i czy w ogóle dobrze trafiłam. Jestem w trakcie budowy domu, powierzchnia 100 m2 ogrzewanie podłogowe tylko łazienka grzejnik na ścianie. rozglądam się za pompą ciepła dostałam ofertę od firmy euros energy na pompe geo lub powietrze. Nie wiem na co się zdecydować i czy w ogóle warto. Czy ktoś z Państwa ma ich pompę i może mi poradzić czy warto. Oferta nie wygląda wcale tak źle, oferta jest razem z fotowoltaiką. Proszę o pomoc

Witam, nie będą się wypowiadał na temat firmy, którą Pani przytacza, ale mogę polecić nasze urządzenia i naszą sieć specjalistów, którzy pomogą, doradzą i dobiorą urządzenia marki Viessmann, również mamy w ofercie kompletne systemy pomp ciepła z fotowoltaiką, dograne - dobrze pomyśleć o systemie od jednego producenta. Polecam zaglądnąć TUTAJ To nic nie kosztuje, nie zobowiązuje do niczego, a naprawdę warto. 

 

Pozdrawiam, jeśli będą dodatkowe pytania bądź wątpliwości - służę pomocą!

Link do komentarza
Dnia 12.06.2020 o 12:33, Eksperci Viessmann napisał:

Witam, nie będą się wypowiadał na temat firmy, którą Pani przytacza, ale mogę polecić nasze urządzenia i naszą sieć specjalistów, którzy pomogą, doradzą i dobiorą urządzenia marki Viessmann, również mamy w ofercie kompletne systemy pomp ciepła z fotowoltaiką, dograne - dobrze pomyśleć o systemie od jednego producenta. Polecam zaglądnąć TUTAJ To nic nie kosztuje, nie zobowiązuje do niczego, a naprawdę warto. 

 

Pozdrawiam, jeśli będą dodatkowe pytania bądź wątpliwości - służę pomocą!

Bardzo dziękuję za odpowiedz z chęcią zapoznam się również z ofertą Viessmann

Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Dnia 8.06.2020 o 15:51, Radosław Musiał napisał:

Witajcie, 

 

tak sobie czytam Waszą dyskusję i doszedłem do wniosku, że podzielę się swoją opinią na temat ogrzewania za pomocą pompy ciepła.

W wielkim skrócie - jest rewelacyjna :)

Podczas budowy nie brałem nawet takiej opcji pod uwagę a teraz nie zamieniłbym na nic innego.

Oczywiście bardzo duży wpływ na działanie i późniejsze koszty utrzymania ma wybór odpowiedniego wykonawcy ( sam miałem okazję rozmawiać z kilkoma firmami), który potrafi dobrać odpowiednie rozwiązania no i później jeszcze dobrze je zainstalować I skonfigurować. 

U mnie wybór padł na pompę gruntową Buderusa (cały dom ok. 180mkw podłogówka) do tego rekuperacja i panele fotowoltaiczne. Co prawda na panele zostałem trochę naciągnięty bo nie chciałem ich robić na etapie budowy ale koniec końców wyszło bardzo dobrze i w ogóle tego nie żałuję. 

Podsumowanie:

Koszt instalacji  - pompa, odwierty, podłogówka i rekuperacja) 75 tys. 

Panele - 30 tys. 

Zużycie energi na ogrzewanie - 3 sezony 00.00 zł 

Wykonawca całości intelectro z Rokietnicy. 

Poniżej link do ich strony www.intelectro.pl 

 

U mnie ta firma też będzie robić panele na dachu, umówieni jesteśmy na wrzesień na termin. Mam nadzieję że będę tak samo zadowolona jak Ty :)

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...