Skocz do zawartości

Wykończenia - glazura+prace poboczne (Warszawa i okolice)


wingerman

Recommended Posts

Witam serdecznie.

Chciałbym polecić Państwu swoje usługi, które stoją na wysokim poziomie.

Od wielu lat zajmuje się kompleksowymi wykończeniami wnętrz - pełen zakres usług od stanu deweloperskiego.

Moją domeną i to co daje mi prawdziwa satysfakcje, to glazura, oczywiście wykonuję również prace które są jej pobocznym wątkiem tj. hydraulika i elektryka zabudowy G/K.

Jestem precyzyjny w swojej pracy i lubię rzeczy których inni boja się podjąć z uwagi na skomplikowanie lub twierdza, że coś jest niemożliwe do wykonania.

 

Jestem osobą komunikatywną, kreatywną, po prostu mam włączone myślenie.

 

Oferuję również fachowe doradztwo i analizę Państwa pomysłów/projektów. Jeśli zachodzi taka potrzeba, przygotowuję projekt uwzględniając potrzeby oraz gust klienta, nie zapominając o praktycznej stronie projektu.

Wycena pracy nie zawiera, żadnych ukrytych czy też innych dodatkowych kosztów.

Doradzam w wyborze materiałów oraz sprzętów, jestem na bieżąco z ofertą rynkową. By odciążyć inwestora i nie marnować jego czasu, zapewniam dostawy potrzebnych materiałów a także w razie potrzeby kontakt video/foto, online.

Moje prace zawsze są moją wizytówką.

Posiadam znacznie więcej referencji niż w przytoczonym poniżej zrzucie ekrany, które można potwierdzić bezpośrednio u inwestorów, zarówno telefonicznie jak i osobiście oglądając moje prace.

 

Poniżej kilka opinii na temat mojej pracy z innego branżowego forum. 

 

 

 

Paradox - opinie.jpg

 

Więcej o mnie, zakresie prac oraz portfolio.

 

Serdecznie zapraszam inwestorów do współpracy.

 

Grzegorz
692867776
paradox.grzegorz@gmail.com


 

Edytowano przez wingerman (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...