Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Michał j

Cegiełka dekoracyjna- wycena

Recommended Posts

Witam

Mam problem z wycena polozenia ozdobnej cegielki. Prosze o pomoc jaka jest cena za polozenie oraz za fugowanie powierzchnia 50m220180714_165431.thumb.jpg.ad3cf1c44e157e84adfcb722e8cf388f.jpg

Przesylam zdjecia projektu oraz pogladowe cegielki

20180713_210528.thumb.jpg.1ed3aa78ff0235c8552cbd2acd502e5a.jpg

Dnia 14.07.2018 o 17:00, Michał j napisał:

Witam

Mam problem z wycena polozenia ozdobnej cegielki. Prosze o pomoc jaka jest cena za polozenie oraz za fugowanie powierzchnia 50m2

Rozstrzał cenowy w Polsce jest dość spory i tak przykładowo w Warszawie koszt montażu płytek cegłopodobnych z fugowaniem to 100-120 zł za m2, natomiast w okolicach województwa śląskiego, opolskiego i dolnośląskiego kształtuje się w granicach 60-80 zł za m2. To oczywiście bardzo orientacyjne ceny i wiele zależy od ekipy wykonującej montaż oraz ich obłożenia ;)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• WItam.   Mam taką systuację :  Poiadam działkę, która w sumie ma około 70 arów, tylko część tej działki to las a druga część ma warunki zabudowy. Niestety do działki , na której chcę postawić dom nie ma dojazdu. Chciałbym poprowadzić drogę przez mój las. Pytanie : czy muszę "wyciąć" na mapkach teren pod drogę (oczywiście będzie ona znajdować się wewnątrz posesji), czy wystarczy jak przy tyczeniu granic działi geodeta wskaże miejsce drogi przez mój las i z tym po zgodę na budowę ?   Poniżej szkic.    
    • Maly update z frontu.    Strop nad garazem zalany. Udalo mi sie byc w czasie zalweania w domu. Jak na moje niedoswiadczone oko wyszlo calkiem fajnie, gladko, prosto i bez rys. Teraz od dwoch tygodni ekipa walczy ze slupami i szalowaniem stropu nad parterem.    Mam do Was pytanie. Spojrzcie na zdjecie otworu okiennego. Czy tak wymurowany otwor okienny to standard? Szef mojej ekipy mowi, ze ekipa ktora przyjdzie okna wstawiac sobie wyrowna.  Kierbud mial z nim porozmawiac o tych otworach ale zona jak sprawdza postepy prac to nie zauwazyla, zeby otwory byly wyrownane. A otworow takich jest az trzy. Wybralem zdjecie z najgorszego moim zdaniem.    Do domu wracam za 4tyg i zyje marzeniem, ze wszystkie sciany beda staly juz na swoim miejscu.
    • Gipsar, albo Cekol - można uzyskać cieńsze warstwy...
    • ok dzieki wszystkim za rady, ostatnie pytanie goldband czy mp75?
    • Tak pisałem o 1,5ha, ale 1ha też go zadowala. Te wszystkie warunki i całe to prawo jest tak chore, że się nie dziwie, że ludzie tak kombinują w tym kraju.. Myślałem, że może udałoby się sprzedać ziemię bezproblematycznie opierając się na punkcie sprzedaży ziemi osobie bliskiej zbywcy (ale z tego co czytam kuzyn nie jest uznawany za osobę bliską..). Ostatecznie wychodzi na to, że będę musiał złożyć wniosek do KOWR, ale wciąż zastanawiam się nt. zapisu, gdzie nabywca zobowiązuje się prowadzić działalność gospodarczą - z tym, że przyszły nabywca nie ma zamiaru nic prowadzić. 
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...