Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
 • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

 • Najnowsze posty

  • Cóż. Niestety od koryta ich teraz nie oderwiesz. Mają wszystko łącznie z Sądami. Niestety. Widać elektorat PIS lubi być trzymany za mordę i zniewalany na każdym kroku. Jak w pozycji na Urząd Skarbowy — ludzie mają związane ręce, a urząd (PIS) dobiera im się do doopy (kasy), przy czym najwyraźniej im się to podoba, skoro jak cielęta na rzeź idą za PIS'em pomimo łamania przez włodarzy wszystkich zasad praworządności.  No ale cóż. Jak się już przekonaliśmy — kiedy rząd pluje Polakom w twarz, elektorat uważa, że deszcz pada. Żadne nasze argumenty tego nie zmienią. Nie da się im wytłumaczyć, że to, co się dzieje, jest pogwałceniem wszystkiego po kolei łącznie z Konstytucją. Czasem myślę tak: a niech już posadzą z powrotem niegrzeszącego zbytnim intelektem Anżeja  powtórnie na stołku, idą w PIS'du i zejdą mi z oczu. Po czym stwierdzam, że nie nie zdzierżyłabym tego oblicza przez kolejne 5 lat. I tak w kółko. Ech. Rozważam odcięcie się na jakiś czas od polityki, bo mam wcurwa po całości. I tak zrobią, co będą chcieli, mając głęboko w zadzie co myśli o nich bydło, które sobie pasą na własny użytek ... wrrrróć ... ludzie.  Ulało się, sorrrrry.  
  • Nie przegra, bo na to nie pozwoli komisja wyborcza...           Wiesz zeniu - ponoć jesteś inteligentny... z naciskiem na ponoć...
  • Odnośnie wyborów... Nie uważacie że już jest pozamiatane? Że wybory odbędą się 10 maja? 1. Przygotowania tzn poczta,koperty itd idą pełną parą pod pretekstem przygotowywania wcześniej uchwalonego prawa korespondencyjnego glosowania dla seniorów i ludzi w kawarantannie. Nawet jeśli senat przytrzyma wczorajsze zmiany przez 30 dni to i tak zdążą. Bo policja i wojsko pomogą. A co niektórzy w Europie to nawet będą pełni podziwu że w Polsce tak to sprawnie udało się zrobić. 2. Gowin.Nawet jeśli on sam nie przychyli się do "gorących próśb Kaczyńskiego" w sprawie głosowania to jego posłowie są/będą urabiani przez PIS żeby glosowali razem z nimi. Nie wiem ile szabel ma Gowin,ilu go posłucha. Ale nie wierzę że nie przekabacą wielu z nich. Bo to jednak 3 lata pewnej gotówki + następne 4 bo będą mieli obietnicę dobrych miejsc na listach. Poczynając od uposażeń poselskich po obietnicę zatrudnienia w spółkach Skarbu Państwa.A jeśli nie zagłosują z PIS-em to być może zielona trawka. Jeśli ktoś przed posłowaniem miał interes to albo zamknął go albo tenże pracował na pół gwizdka. Poza tym szykuje się potężna recesja i interesy pójdą się je.. ć. A ławka poselska jest wygodna. 3. Jeśli PIS wygra to będzie miał 3 lata względnego spokoju (chyba że padnie wskutek recesji). Ponadto jeśli ,a wszystko na to wskazuje teraz wybiorą długopisa a PIS przegra najbliższe wybory parlamentarne za 3 lata to tenże długopis będzie uprawiał obstrukcję jeszcze przez 2 lata i inny rząd nie będzie mógł uchwalić nic sensownego w celu naprawy państwa. Zgadzacie się ze mną?
  • Też tak uważam. Z Uk przyleciało ich od cholery układać sobie nowe, lepsze życie. Uwierzyli rządowym mediom, że tu cud, miód i orzeszki. Będzie płacz i zgrzytanie zębów.  
  • Nie - cytuję tutaj różne gazety i portale - i to są dostępne wiadomości za friko.! Z Polski i z zagranicy - i troche bardziej poczytne i z lepszymi tradycjami, niz GW!   Jeśli idzie o Ukochanego Przywódcę - któz to jest i komu tak donosisz to żarcie....głodomorek musi być... No i co on ma do artykułów w internecie za darmo? jak by były płatne, to by był syty??? nie rozumiem..   Słowo ponoć wszystko zniesie.  Więc ponoć koronawirus zdechł, wszystko wróciło do normy, a wybory będą za 5 lat, bo PiS postanowił wysłuchć petycji retrofooda i spółki. Poza tym ponoć  retrofood jest proszony przez prezesa by zastąpił Adriana za 5 lat, bo adrian będzie za stary, a retrofood jest wiecznie młody i jary (a to słowo się tobrzę z Jarkiem kojarzy  Jarkowi).   I Prezes ponoć  by chciał się dowiedzieć, jak on to robi? No że jest taki, no...jarkowy! Dlatego zostanie Prezydentem. I ponoć  uroboros sie wkurzył, że to nie on dostał taką propozycję, a przecież do już opanowanych zawodów filologa i edytora tekstu, tudziez innych wielu - chętnie by dorzucił skąd inąd prosty, żeby nie powiedzieć prostacki - fach polityka. A że jest wiecznie młody i jary - to wie każdy kto usiłował nadążyć za nim w licznych wędrówkach po okolicznych lasach ii bezdrożach, o których legendy krążą na Forum. I ponoć  ponoć Prezes się zmieszał, głupio mu sie zrobiło - i ponoć  uroboros zostanie Premierem, Naczelnym sił zbrojnych i szefem radiokomitetu - bo Prezes uznał, że nie ma lepszych kandydatów, a uroboros sprosta spokojnie, i już.   A  ponoć  zenek , jak to usłyszał, to się zaczął turlać z zazdrości - że to nie on dostał tych propozycji - a sprostał  by przecież wszystkim czterem naraz swobodnie. No i ponoć  się turla biedak, turla w sromocie...patrząc. jak jego oponenci robią lody w polityce.                
 • Popularne tematy

×
×
 • Utwórz nowe...