Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Mieszkanie w bloku. Blok wybudowany w 2015 roku. 6 piętro. Piwnica na poziomie -2.
    • Czy spotkaliście się z takimi plamami/zaciekami po wykonaniu tynków na drewnianych ramach okiennych?
    • Nie spłynęły wszystkie Zenku, oj znowu Cię robią w trąbkę.  Od dziś tylko będą 2 razy podawać.
    • Postanowiłam zrobić coś dla swojego spokoju i blokuję w tym momencie dwie osoby, żeby nie musieć ich  czytać (w myśl zasady poniżej). Nie chwalę się i nie żalę. Informuję na wypadek, gdyby zabrakło mojej informacji zwrotnej na jakąś bzdurną pisaninę w moim kierunku. Dziękuję za uwagę.     Oczywiście chodzi o Demo i Zenka ... jeśli ktoś miałby jakiekolwiek wątpliwości
    • No ale przecież sądy są niezawisłe i sprawiedliwe, sędziowie prawie wszyscy ci sami co przed miesiącem - no i oni są przecież tą lepszą kastą - wiec o zadnej niesprawiedliwości chyba nie może być mowy.   Przecież chodziło o to, by sędziów niie dyscyplinować w żaden sposób, nie karać za cokolwiek - no tegoo jeszcze ziobro nie zdążył. Czego sie boisz?   Nagle teraz masz z tym kłopoty. Przecież dotąd też tak było, że bez powiadomienia skutecznego, bez udziału w rozprawie sądy wydawały wyroki, szczególnie te "cyfrowe". Nagle teraz darcie szat? Też mi sie to nie podoba - tyl, że mnie sie to dawniej tez nie podobało. Tobiie dopiero teraz - bo coś tam rząd próbuje zrobić. Tak bylo w mniejszym zakresie, teraz będzie w wiekszym. Sędziowie sie tym nie przejmowali - zobaczymy, czy teraz będą protestowac. Choć wątpię - w końcu dla nich wsio rawno. Ja bym radził niektórym nosić w domu knebel - co by głupio nie gadać i nie denerwować domowników w czasie zagęszczęnia na meter kwadratowy w domu . Szczególnie tym radzę, co głupoty wypisują na forum - bo pewnie chwalą sie tym w domu.  Wyjątek - domownicy podzielają te głupoty.  To wtedy nawet jest to pozytywne - można sie cieszyć wspólną zgodą w "trudnych " tematach w trudnym czasie izolacji i pandemii.   Ale łaskawa ręka Admina wymazała moją pracę organiczną, a pozostawiła chwasty.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...