Skocz do zawartości

Szczelina miedzy panelami i podłoga


Recommended Posts

   Witam wszystkich!
Jestem nowym użytkownikiem forum i sprowadził mnie przypodłogowy problem. Omylkowo utworzylem juz watek, lecz zle wybralem kategorie. Wracajac do tematu, Już spieszę z wyjaśnieniem. 
Mam w pokoju panele, które położone zostały około rok temu. Standardowo zachowany zystał około centymety szczeliny, który zakryty jest listwą przypodłogową. Problem polega na tym że postanowiłem usunąć ze ścian boazerię, a ta jest położona na listwach przyściennych, więc szczelina między panelami a ścianą urośnie do około 5 cm. Jest to zbyt duży odstęp, by przykryć to listwą przypodłogową, a szkoda mi wymieniać panele na nowe, bo te są względnie nowe, a sam pokój dosyć duży. Czy może ktoś spotkał się z takim problemem i ma jakieś sprawdzone rozwiązanie, jak usunąć tą szczelinę?

Link do komentarza

Problem polega na tym, ze pokoj ma 4 sciany. Nie jest skomplikowane, ze do 2 scian panele beda prostopadle, a do dwoch rownolegle, prawda retrofood? Ewentualnie rozwazalem juz polozenie listewek, zeby panel nie pracowal zbyt mocno, a nastepnie przykrecjc listwy odwrotnie, ale bedzie to wygladalo jak na melinie u cyganow. Myslalem tez o jakis ozdobnych cokolach z ledami, ale to bedzie kosztowalo tyle, co panele do polowy domu. Licze jednak na jakis inny ciekawy pomysl Panowie:) 

Ps. Swietne gole dzisiaj

Link do komentarza
19 minut temu, Shanedm napisał:

Problem polega na tym, ze pokoj ma 4 sciany.

I co, pokój jest pusty? Wszystkie listwy były widoczne? No to rozbierz te panele, dołóż do długości i je przełóż! Wielki mi problem. Układałem swoje cztery lata temu i gdyby pokój był pusty to za dwie godziny bym to przełożył.  A skoro u Ciebie było to rok temu, to pewnie nawet nie zapomniałeś w jakim sklepie je kupowałeś i z jakiej serii.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...