Skocz do zawartości

Materiały z Czech,Słowacji


Recommended Posts

Witam
Czy ktoś z was kupował może jakieś materiały budowlane w Czechach,Słowacji lub gdzie indziej za granicą.
Bo z tego co wyszukałem na necie to jest tam taniej jak u nas,ale po np. kilka ton cementu się chyba nie opłaci jechać może ktoś ma coś do powiedzenia w tym temacie(własne doświadczenia).
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Mam duże doświadczenie w sprzedaży materiałów budowlanych. Niejednokrotnie sprowadzałem suporeks z Litwy do Polski , różnica w cenie to 40% uwzględniajac w tym transport . Materjał który sprowadzałem miał wszystkie wymagane badania oraz certyfikat Europejski . To samo z cegłą z Niemiec . Jeśli ktoś poszukuje oszczędności w zakupie materiałów takich jak: STROP TERIVA , STROP FILIGRAN , STAL , ZBROJENIA , SUPOREKS , CEGŁA , BLACHODACHÓWKA lub inne proszę o maila
lukiko@interia.eu
od kwoty którą pomoge ci zaoszczędzić pobieram prowizje 10% .
Jeśli napiszesz do mnie podam ci nr.telefonu
Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych
Łukasz
Link do komentarza
Cytat

Witam
Czy ktoś z was kupował może jakieś materiały budowlane w Czechach,Słowacji lub gdzie indziej za granicą.
Bo z tego co wyszukałem na necie to jest tam taniej jak u nas,ale po np. kilka ton cementu się chyba nie opłaci jechać może ktoś ma coś do powiedzenia w tym temacie(własne doświadczenia).


Za moim ogrodzeniem budowano 2 domy - bliźniaki - i materiały sprowadzali z niemiec, ale było tego dużo więc się opłacało - na 1 dom nie ma sensu. Chyba że skrzyknie się kilka osób - znajomych budujących swój dom.
Link do komentarza
Cytat

Jest producent domów z bali który oferuje je w stanie surowym od 1300 za metr kwadratowy. Może to będzie cena porównywalna. Ja w dalszym ciągu nie wiem jak jest cena bali z Czech.





Czesc, no nie jest to cena rewelacyjna bo ja znalazlem za 1100 pln i tez uważam za drogo np. przy metrażu 140-160 m2, ci co oglaszaja się w sieci to chcą zaraz zarabiać krocie. To ceny urzędowe w Polsce http://www.lasy.com.pl/a/artykul/ida/1360/
Link do komentarza
  • 11 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...