Skocz do zawartości

wycena blachodachów na dach


Recommended Posts

moja mama chce zmienić pokrycie dachu na obecnym budynku i na nowych dostawionych pomieszczeniach.

byłem wczoraj w firmie w Grębocinie koło Torunia, mają w promocji Blachodachówkę PRUSZYNSKIEGOKRON 350/20 w cenie 25,10zł za m2 i w jak jest w gazetach i od znajomych to w promocyji daja rynny (same korytka rynnowe) na cały dach!!! nawet kuszace ale w rzecywistości okazało sie ze dają po 12m na każdą stronę dachu, czyli jak ktos ma łaczną długoś dachu (jak w naszym przypadku) np. 50m to daję mu tylko 24m a za resztę czyli 26m musi zapłacić.

a więc tak:

Łącznie powierzchnia dachu ma około 210m2 (zdjęcia poszczególnych pokryć zamieszcze poniże, to tylko rysunki w paincie ale się troche spieszyłem bo na czasie zalezy!!!!!) i koszt samej balchodachówki wyniusł w zaokrągleniu 5300zł a pozostałe rzeczy wyszło 5700 icon_sad.gif
do tych rzeczy zaliczają się:
1. pozostała długość ryniem (bo dodstaliśmy tylko 24m z obiecanych tydzień wczesniej całości na cały dach, bo facet wiedząc ze mamy dach o powierchni około 200m2 nie powiedział nam że dostaniemy TYLKO 24m), kolanka, rynny spustowe i postałe rzeczy które sa potrzebne do orynnowanie dachu
2.obróbki blacharskie w do balchodachówki (ale nie oryginalne tylko jakies z metra robine robione przez kogos tam zaprzyjaźnione ale podobno z tej samej blachy), wkręty, wiatrownice, gąsiory, pasy nadrynnowe i podrynnowe (wszystko wykonane tak jak wspomniałem wczesniej nie gotowce tylko wykoname przez kogoś ale niby z trej samen blachy bo niby tańsze) itd....

czyli za dach o powierzchni około 210m2 łaczny koszt wyszedł 11000zł

to nie za dużo czy cena w sam raz????

prosiłbym o szybką odpowiedź bo niestety czas nas nagli icon_sad.gif icon_sad.gif

dziekuje i pozdrawiam wszystkich icon_smile.gif icon_smile.gif

mam nadzieję że napisałem w miarę czytelnie i jasno i że zrozumieliście o co mi chodzi icon_smile.gif zamieszczam niżej fotki icon_smile.gif


Brak obrazkaBrak obrazkaBrak obrazka
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...