Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Jak zaoszczędzić na budowie? Jak nie wydać więcej?! START TV BUDUJEMYDOM.PL


Recommended Posts

Drodzy Forumowicze,

Telewizja Budowlana TV BudujemyDom  jest związana z poradnikiem "Budujemy dom" i portalem, a więc od dzisiaj także z forum. Jesteście dla nas i najlepszą widownią, i punktem odniesienia. Wasze problemy, dyskusje, pytania to dla nas wskazówka, jakie filmy robić. Dlatego witając się prosimy o Wasze zainteresowanie filmami TV BudujemyDom.

 

Zapraszamy do oglądania filmów i do dyskusji! Czekamy na Wasze zgłoszenia tematów. Jeśli macie jakiś problem, dajcie znać, jeśli będziemy mogli pomóc, przyjedziemy z ekspertem. No i czytamy forum, szukając Was i waszych tematów.

 

Na początek odcinek nowego cyklu "Menedżer budowy radzi...". Wojciech Witkiewicz to inżynier, który prowadził duże inwestycje i do budowania domów przeniósł metodologię zarządzania z dużych projektów. Jako menedżer budowy - jednocześnie inwestor zastępczy, kierownik budowy i inspektor nadzoru - zbudował około 100 domów. Ma wiedzę i mocne często poglądy, które sprowadzają się do stwierdzeń: - Budowy nie wolno prowadzić po amatorsku. - Kto buduje po amatorsku, buduje drogo. - Tyle czasu trzeba przygotowywać budowę, ile trwa potem inwestycja. - Jeśli przekroczyłeś zakładany budżet budowy nawet o złotówkę, coś poszło nie tak...

 

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok temu...

Przydatny i potrzebny! Każdy, kto buduje dom, powinien szukać możliwie jak najwięcej oszczędności. Sam sporo oglądam takich filmów właśnie po to, aby przy budowie nie popełniać błędów i znaleźć sposób, by całość budowy wyszła taniej.

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 6 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...