Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Pomocnik

Awarie w domu - jak nie wydać ani złotówki na ich naprawy?

Recommended Posts

Nagła awaria w domu potrafi nieźle dać w kość - nerwom i portfelowi. Naprawa komputerów i urządzeń mobilnych kosztuje Polaków aż 1,3-1,5 mld złotych rocznie! A to zaledwie kropla w morzu wydatków związanych z awariami sprzętu oraz instalacji domowych. Teraz już wiesz, dlaczego brakuje Ci funduszy na siłownię czy romantyczny weekend we dwoje? Na całe szczęście my również wiemy, co zrobić, by te pieniądze zostały w Twoim portfelu.

Pełna treść artykułu pod adresem:
https://www.budujemydom.pl/poradnik-prawny/23731-awarie-w-domu-jak-nie-wydac-ani-zlotowki-na-ich-naprawy

Gość Tomek

Ważne jest, żeby w razie konieczności naprawy wezwać mechanika, który da gwarancję na wykonaną naprawę

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Ekspresowo postawiony dom, gratuluję:) My z mężem jesteśmy na etapie wyboru nowego lokum, i wciąż zastanawiamy się, czy kupić mieszkanie, czy może zdecydować się na wybudowanie domu. Wam poszło tak szybko, że myślimy, czy tez nie wybrać podobnej opcji. Upatrzyliśmy też sobie mieszkanie na sołtysowicka 21 wrocław. Bardzo fajne osiedle, a niektóre mieszkania nawet z ogródkiem. Z tego co wiem, częściowo jest jeszcze w czasie budowy, ale osiedle ma być zaaranżowane w skandynawskim stylu. Sama jestem ciekawa jak to będzie wyglądało.
    • Jestem po 30tce, a o wieku 50 mojej mamy pisałem żartobliwie i chyba logiczne, że nie obraziłem tym zarówno jej, jak i osób w tym wieku.

Wrzuć luz i pokaż w takim razie, że masz właśnie dystans bo tą wypowiedzią trochę robisz na odwrót. Przymrużenie oka często się przydaje i właśnie ono zaciera często różnicę wieku.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

• A cóż to za wyróżnik !!! Toż to jest środek życia!!! Właściwe życie zaczyna się po pięćdziesiątce! W tym wieku, jeśli tylko jakaś choroba nie pozbawi pełnej sprawności, żyje się NORMALNIE!!! a są choroby "kładące" i dwudziestolatków... Jak tak piszesz, to pewnie masz z siede!naście, góra dziewiętnaście lat...   Taki off-top maleńki... wku...rzyłem się nieco... mam 68 lat i radzę sobie z wieloma rzeczami, chociaż miałem dwa udary... ufff!!!
    • Aktualnie kończę budowę domu na działce do której wydano WZ. W warunkach zabudowy była podana nieprzekraczalna linia zabudowy od drogi powiatowej w odległości 20 m. Zamierzam w przyszłym roku zakończyć budowę i zgłosić użytkowanie. Po tym fakcie chciałbym zająć się zagospodarowaniem działki. Jednym z planów jest budowa wiaty na samochód.
      Wiatę chciałbym postawić w podanym powyżej obszarze czyli max. 20 m. od drogi.   Czy taką wiatę stawia się na pozwolenie czy na zgłoszenie ? Czy może ona być postawiona w obszarze będącym z zasięgu nieprzekraczalnej linii zabudowy?
    • Kominek-Sala myśliwska . Koniec.
  • Popularne tematy