Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
LucaO

Tarasik z kamienia

Recommended Posts

Witam , dostałem od znajomego trochę kamienia fachowo nie mam pojęcia co to za kamień ,ujęty jest na zdjęciu 

Nie mam konkretnego pomysłu gdzie by go można było wykorzystać ,myślałem o małym Tarasiku do posiedzenia przy kawie z tyłu domu ,jednak jak by się można było za to zabrać ? 

Na podbudowę miałbym coś gruzu 

Do tego myślę dać obrzeża , podsypać piachem i kłaść na łany beton czy lepiej suchy beton ? 

Tak to wygląda z tyłu gdzie mysle położyć kamień 

20180602_114514.jpg

20180602_114549.jpg

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Tworzę nowy temat bo przymierzam już się do parteru. Na początek muszę zrobić tu sufit podwieszany. Kuchnia, salon+jadalnia, komunikacja+garderoba. Tu gdzie jest "Garderoba" to nie ma tej ściany oddzielającej jej od schodów. Są takie schody "otwarte"   Płyty chyba standardowe 2.6x1.2m? Układać je poziomo względem rysunku niżej czy pionowo? Jak porozmierzać profile bo z tym już na poddaszu miałem problem żeby się ładnie zwymiarowało z płytami Na wieszakach ES to robić, ruszt krzyżowy? Strop jest lany, wysokość jak dobrze pamiętam 2.6m   Muszę kupić płyty i profile jak będę miał to powyliczane i po zejściu z poddasze muszę się zabierać w pierwszej kolejności za ten sufit.       Ma ktoś talenty dekoratorskie, aranżacyjne? Bo wymyśliłem sobie w strefie salonu "gdzieś, jakoś" taki bajer:  
    • Gość AnZe
      A czy będąc przyłaczonym do kanalizacji gminnej można z niej zrezygnować na rzecz własnej oczyszczalni domowej , która chce sie wybudowac na własny koszt. ???
    • Mi również podoba się motyw cegły i chcę tak zrobić w kuchnio-salonie jednak wiem, że nie jest to zbyt praktyczne. Zastanawiam się czy jest jakiś impregnat lub lakier, którym można pociągnąć taką cegłę żeby łatwiej było potem myć
    • Tak jak pisałem, polecam wykonać projekt domu przez projektanta z uprawnieniami. Narzędzia w stylu strony: http://cieplowlasciwie.pl/ są tylko szacunkowe. Lepiej dobrać projekt bezpośrednio do konkretnego przypadku w oparciu o konkretne rozwiązania
    • Dzień dobry,   Blachodachówka PŁASKA Blachy Pruszyński swoim nowatorskim kształtem doskonale wpisuje się w nowoczesną i przemysłową zabudowę. Prosta i szybka w montażu. Ekonomiczna - do koniecznego minimum ograniczona ilość odpadów. Bardzo bogata paleta zabezpieczeń antykorozyjnych (powłoki organiczne i metaliczne). Dzięki temu pokrycie dachowe wykonane z Blachodachówki PŁASKA może być projektowane na dziesięciolecia.   Blachodachówka PŁASKA - dane techniczne: długość modułu:            320 mm wysokość przetłoczenia:  30 mm wysokość profilu:            3 mm szerokość użytkowa:       1210 mm szerokość całkowita:       ~1236 mm waga 1 m2:                   4,7 kg/m2 min. nachylenie połaci:   9°   Długość okresu gwarancji uzależniona jest od powłoki zabezpieczającej powierzchnię blachy:     _______________________________   GWARANCJA ESTETYCZNA obejmuje: ✔️ stan powłoki organicznej, która będzie przylegać do blachy, nie będzie pękać ani rozwarstwiać się, wyłączając drobne rozwarstwienia na brzegach ciętych (również fabrycznych), ✔️ powłoka organiczna nie będzie zmieniać nasycenia koloru w stopniu znacznym, nierównomiernym pod warunkiem jednakowego oddziaływania warunków atmosferycznych na całą powierzchnię powłoki. GWARANCJA TECHNICZNA obejmuje: ✔️ brak uszkodzeń w wyniku korozji powstającej od środka rdzenia blachy i wystąpienie dziury w gładkiej powierzchni produktu. Przykładowe realizacje z Blachodachówki PŁASKA Blachy Pruszyński:        
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...