Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Recommended Posts

Poradnik kolorów FOVEO TECH to jedna z niewielu publikacji w Polsce prezentująca kolory elewacji. Tegoroczna, druga już edycja przewodnika po świecie barw, pełna jest atrakcyjnych inspiracji, zdjęć i fachowych porad. Dzięki skorzystaniu z zawartych w katalogu rozwiązań, z łatwością dobierzemy najbardziej odpowiadające nam zestawienie kolorystyczne.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/stan-surowy/elewacje-domow/aktualnosci/18950-poradnik-kolorow-elewacji-foveo-tech

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edgar
Ogólnie jak na ten typ produktów to Foveo Tech ma całkiem niezłą paletę do wyboru. Czytałem kilka osób, co to narzeka, że prawie wszystkie elewacje w Polsce są żółte, więc jeśli ktoś chce skorzystać z nieco innego koloru robiąc własną fasadę to może powinien właśnie przyjrzeć się ofercie firm, które proponują trochę bogatszy zestaw kolorów niż tylko kilka standardowych.
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamko
A dlaczego tylko żółte elewacje mają być popularne? Moim zdaniem dużo widać na budynkach bieli czy szarości nawet. Grunt to właśnie dobrego producenta wybrać.
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie temu...

Szanowni Państwo,
Wybór koloru elewacji jest zawsze indywidualną sprawą. Decydując się na dany kolor powinniśmy brać pod uwagę charakter domu, kolor pokrycia dachowego, rodzaj otoczenia. Warto wybierać farbę fasadową, która zapewni oddychanie ścian, będzie się charakteryzować właściwościami samoczyszczącymi, ogranicza powstawania zabrudzeń, pleśni czy alg. Rekomenduję zastosowanie farby Foveo-Tech FN30, która jest wyjątkowo trwała, wydajna, odporna na naprężenia mechaniczne. Zachęcam do odwiedzenia strony internetowej: https://www.foveotech.pl oraz zapoznania się z paletą kolorów wspomnianej farby.

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...