Skocz do zawartości

Historia edycji

wojciech_pi

wojciech_pi

16 godzin temu, bobiczek napisał:

Uroboros-ie. Nie do końca jest tak. To wina glazurnika i jego pomysłu na wyrównanie płyty żelbetowej. Zrobił to wklejając na płytę kawałki płyty gipsowej, dachówki i jakieś dziwne inne kawałki. Dlatego to wszystko woda rozpirzyła.

Teraz muszę to naprawić dobrym impregnatem i dobrą zaprawą naprawczą. Wyrównać i nałożyć izolację przeciwwodną

 

Odnośnie kafli piszę przecież że zaplanowałem drewniane podesty na gotową naprawioną powierzchnię. nie będę już kładł kafli.

A ja zapodam Ci :

1/ "kamienny dywan"

Zrobiłem 3 lata temu na schodach wej. do budynku - super się trzyma 

 

albo

2/ Sikafloor - też mam na schodach nie zadaszonych 

 

A wygląda to tak :

 

WP_20150924_18_39_03_Pro.thumb.jpg.7cbdd0eb578454edeaa26812d49e264e.jpg

 

 

WP_20151106_15_40_45_Pro.thumb.jpg.4833d055edc347cc207cd316de8f5fe9.jpg

 

I masz  święty spokój do końca żywota Twojego i Twoich dzieci , a może i wnucząt.

Na tym Twoim starym betonowym tarasie nie wiele wymyślisz , musisz zrobić "nową strukturę z dobrą hydroizolacją" na tym co jest konstrukcyjnie w miarę stabilne ,  po wywaleniu wspomnianych  śmieci , styropianów, pap itp

A te drewniane palety to Ci pewnie bokiem wyjdą za parę lat

 

Pozdr

Wojtek

wojciech_pi

wojciech_pi

15 godzin temu, bobiczek napisał:

Uroboros-ie. Nie do końca jest tak. To wina glazurnika i jego pomysłu na wyrównanie płyty żelbetowej. Zrobił to wklejając na płytę kawałki płyty gipsowej, dachówki i jakieś dziwne inne kawałki. Dlatego to wszystko woda rozpirzyła.

Teraz muszę to naprawić dobrym impregnatem i dobrą zaprawą naprawczą. Wyrównać i nałożyć izolację przeciwwodną

 

Odnośnie kafli piszę przecież że zaplanowałem drewniane podesty na gotową naprawioną powierzchnię. nie będę już kładł kafli.

A ja zapodam Ci :

1/ "kamienny dywan"

Zrobiłem 3 lata temu na schodach wej. do budynku - super się trzyma 

 

albo

2/ Sikafloor - też mam na schodach nie zadaszonych 

 

A wygląda to tak :

 

WP_20150924_18_39_03_Pro.thumb.jpg.7cbdd0eb578454edeaa26812d49e264e.jpg

 

 

WP_20151106_15_40_45_Pro.thumb.jpg.4833d055edc347cc207cd316de8f5fe9.jpg

 

I masz  święty spokój do końca żywota Twojego i Twoich dzieci , a może i wnucząt.

Na tym Twoim starym betonowym tarasie nie wiele wymyślisz , musisz zrobić "nowy beton" na tym co jest konstrukcyjnie po wywaleniu wspomnianych  śmieci , styropianów ,  pap itp

A te drewniane palety to Ci pewnie bokiem wyjdą za parę lat

 

Pozdr

Wojtek

×
×
  • Utwórz nowe...