Skocz do zawartości

Szukam dobrej firmy budowlanej w Jeleniej Górze


Recommended Posts

Cześć,

szukam małej firmy budowlanej w Jeleniej Górze lub okolicach, która zajmie się dla mnie remontem "generalnym" pokoju. Wcześniej próbowaliśmy położyć gładź samodzielnie, ale niestety na suficie ciągle ona odpada, co byśmy nie zrobili. Znajomi polecili mi dwie firmy, pierwsza to Regess, ale okazało się, że nie zajmują się już takimi zleceniami. Drugą firmą, do której dostałam kontakt jest https://www.facebook.com/Jack-Bud-181087699181094/ Jack Bud. Prowadzona jest Pana Jacka Kapsiukiewicza, czy ktoś z forumowiczów jest w stanie mi coś powiedzieć na temat tej firmy? Słyszałam, że to nowa firma, ale Pan, który ją prowadzi ma wieloletnie doświadczenie jako pracownik budowlany. A może polecicie mi jakąś inną firmę? Będę wdzięczna za każdą najmniejszą pomoc.

Link do komentarza
Napisano (edytowany)

Kiedyś przeciekał dach w jednym miejscu, ale wszystko było już dawno robione. Po zerwaniu tapety wszystko było gruntowane i zaraz po tym była kładziona gładź. Na ścianach wszystko pięknie nawet przy oknach, gdzie wcześniej przeciekał dach. Na suficie też gładź w tych miejscach się trzyma, gdzie były przecieki, w innych porobiły się purchle, a gładź odpadła. Z tego, co się dowiedziałam, znajomi powiedzieli, iż sufit się "sparzył" i możliwe, że będzie trzeba zbijać tynk i kłaść od nowa. Sytuacja jest dość dziwna, bo dach był uszczelniany już dawno, a szkody w mieszkaniu również naprawiane. 

Edytowano przez asiakamien (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...