Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Poczytaj, może rozjaśni. https://oko.press/zrownowazony-budzet-czyli-papierowe-osiagniecie-rzadu-rosnie-deficyt-finansow-publicznych/
    • Projekt rozbudowy domu, pozwolenie na budowę, kierownik budowy.
    • Czy takowy filtr w ogóle ma sens istnienia w bloku w dużym mieście? Do tej pory nie miałem i wszystkie krany działają, ale może to dodatkowe 30zł (ciepła i zimna) da baterii większą żywotność?
    • Pominę wyzwiska, zachowam stoicyzm  staram sie zrozumieć... Ale: Państwo ma pierwszy budżet od lat bez deficytu. Dług zaciągały poprzednie rządy. To powiedz konkretnie - oczekiwałaś - że ten rząd będzie go spłacał?  Pandemia się zaczęła. Niezawiniona przez PiS - nawet jesli mogli coś lepiej zrobić - to i tak jesteśmy w lepszej sytuacji, niż inni. Również dzięki działaniom rządu.  Będzie to miało wpływ na gospodarkę - ale to dopiero będzie - i oby jak najkrócej trwało.  Tyle, że wypłakiwanie, że nic już nie ma, gospodarka runęła - jest klamstwem. Wszystko jest jak było, gospodarka wytrzyma jakiś czas - i nie czas na sianie paniki. Trza siedzieć w domu, robić, co się da w domu, a w pracy trza sie pilnować i mieć nadzieję! Na półwyspie arabskim ludzie mają światową dla nich wojnę od 8 lat zrobioną przez obcych - tam jest tragedia. Tu dopiero 2 tygodnie pewnych niedogodności - a tu na forum u niektórych stan histerii i defetyzmu. Ogarnijcie się - bo jak bedziecie czytać własne posty za dwa, trzy miesiące - to chyba niezbyt dobrze się poczujecie.   Bo mam nadzieję że wtedy się tu spotkamy w pełnym gronie - czego sobie i wam szczerze życzę!   Też się boję zarażenia, też jestem w kategorii tych zagrożonych - no to co mam robić. Srać w gacie i płakać. Co mi to da? Uważam, jak mogę,  robię, to co mogę, mam wiecej czasu na forum i modlę się, żeby to się skończyło. Nie narazam innych i siebie, nie rozmawiam na ulicy z odległości bliższej niż 2.5 - 3m, jak korzystam z autobusu, to tylko wtedy, gdy jest mało osób, myję ręce jak wychodzę ze sklepu, czy tam zkądś, ograniczam wyjścia z domu, postanowiłem zrobić w ogrodzie i domu to, na co nie mialem dotąd czasu. I nie będę płakał, ani siał paniki - będę miał dobry humor i podtrzymywał innych na duchu, wyśmiewał się z panikarzy  i już.   I będę takim właśnie debilem, dagulka - skoro tak to nazywasz   I będe się turlał, dopóki dam rady...
    • Kiedy czytam takie wypociny w necie, pierwsze co wyrywa się z moich ust to: „ja pie***ole, co za debil". Nie ze złością. Raczej ze smutkiem. Zenek. Państwo się zadłuża. Bo nie ma. Te długi będą spłacać jeszcze Twoje dzieci i wnuki. Chyba nie ogarniasz podstawowych mechanizmów i zasad.  
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...