Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• widzę, że silisz sie na filozofowanie  1. Dopóki człowiek zaspokaja głod zabijając zwiezę - rozumiem to. Jeśli zabija dla przyjemności - nie toleruję. I nie wierzę w posłannictwo niedzielnych mysliwych. 2. Człowiek jest wyjatkowy - nie jest jednym ze zwierząt. Łatwo to udowodnić. Wskaż mi cywilizację stworzoną przez zwierzęta w ciągu milionów lat (cywilizację podobną do naszych) - dowody. 3. Jak chcesz brać przyklad ze zwierząt odnośnie dzieci - to pewnie będziesz przeciw wychowaniu seksualnemu, za karami cielesnymi, przeciw aborcji, za porzucaniem najsłabszego z miotu, itd. 4. Odnosnie wiadomo kogo. Kazał urządzić człowiekowi świat. Człowiek ma wolną wolę. To od niego zależy - czy jest dobry, czy zły.    
    • Wprawdzie ja - to nie bobiczek, ale naświetlę jak JA to widzę...   To jest dowód miłości do NATURY...     Dopóki ten WIRUS-CZŁOWIEK, stworzony na obraz i podobieństwo wiadomo kogo, nie rozpieprzył stosunków w przyrodzie, to takie zwierze - raz zdrowe, raz mniej  - zostało ZAMORDOWANE w nagonce przez wilki, szakale, mrówki, rekiny czy orki - w zależności od okoliczności - po to, aby utrzymać łańcuch pokarmowy, wymyślony i stworzony wiadomo przez kogo...   A dzieci, czyli młode wilków, szakali, rekinów ,czy orek - nie wiem co z mrówkami - patrzyły jak to się MORDUJE, a nawet biorą udział w nagonce - po to żeby utrzymać się na właściwym miejscu tego łańcucha pokarmowego, wymyślonego i stworzonego przez wiadomo kogo...   NIE!!! to żądza ŻYCIA!
    • Nie jestem w żadnej grupie i wydawało mi się, że ty też nie jesteś, ale po Twoich ostatnich wpisach zwątpiłem. Wnioskuję teraz, że dla Ciebie „ozdrowieniec” to taki, który uprawia kłamliwą propagandę. Dziś w USA  zmarło  aż 1800 osób.  Francja 1,417 To mały kraj, w porównaniu z Ameryką.
    • Żadne argumenty broniące.   Daggulka - nie odległy - kilka dni. Zwolniona tuż przedświętem, miała się zgłosi zaraz po! I nie uogólniam - jak co poniektórzy tutaj - są dobre szpitale z porządnymi lekarzami i resztą - zazwyczaj zależy to od szefostwa. Niemniej - spróbuj tych złych oskarżyć - nie masz najmniejszych szans.   I naprawdę mogę ci tu jeszcze kilkanaście przykładów dobrych i złych opisać. Z autopsji.  No to w Polsce jest ich w takim razie setki tysięcy. Procedury trzeba poprawiać - ale degeneratów trudno wyplenić, skoro bronią ich korporacje i "obrońcy praw obywatelskich". A politycy przy tym też własną rzepke skrobią.  HAHA - mówisz że z miłości odstrzeliwują  zwierzaki.  No to pewnie inaczej pojmuje miłość Dla mnie myśliwy amator, z wiedzą czy bez, po egzaminach i z wprowadzającymi - jest godny najwyższej pogardy, bo czerpie przyjemność z zabijania. A już używanie dzieci do nagonki to zboczenie chyba a przynajmniej deprawacja. Tak to oceniam.    Bobiczek - wytłumacz mi - jakim dowodem miłości do zwierząt jest zastrzelenie zdrowego zwierzęcia, jeszcze nagonionego, wystraszonego, albo zaszczutego przez psy przed śmiercią. I jeszcze to fotografowanie się z trupami zwierząt.  Zero miłości. Chyba że miłość to żądza mordowania.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...