Skocz do zawartości

Budowa wjazdu na skarpie


Recommended Posts

Witam

Dzialka kupiona. Teraz pora sie zastanowic co z nia zrobic...Tak wiec pierwsze pytanie ( a bedzie duuzo wiecej ;) odnosnie tego jak sobie poradzic ze skarpa. A dokladnie z wykonaniem zjazdu na dzialke po tej skarpie. Sama dzialka polozona jest 2,5m ponizej poziomu drogi. Wiem, wiem, ze nie kupuje sie dzialek w dziurze, ale nic nie poradze na to, ze ta mi sie najbardziej podobala, bo z jednej strony las (czytaj-sasiadow nie bedzie) z drugiej zaslaniajace choinki, z trzeciej zaslaniajace brzozki, z czwartej na razie nic ale tu juz sie sama zaslonie, a w oddali...cmentarz( czytaj-spokojniejszego sasiedztwa nie moglabym sobie wyobrazic) Poza tym w dziurze po lewej juz mieszka sasiad, wcale go nie widze, ale chyba ma sie dobrze..A no i ogladalam kilka na gorce i ziimno tam bylo jak...a u mnie cicho i cieplo.

Tak wiec wracajac do skarpy..dolaczam zdjecia, mapke do celow projektowych i wnioski z badan geotechnicznych. Zapytanie wiec dotyczy tego, jak tu najsensowniej zbudowac zjazd, dostep dla koparki itp za jakis czas. Droga dojazdowa to droga prywatna, tak wiec projekt prawnie nie jest wymagany. Sama po poszperaniu w temacie najbardziej sklanialabym sie do wykorzystania geokraty. Ale to pierwszy pomysl i bylabym wdzieczna za wasze pomysly i porady :) 

A wyglada to tak: 

No wiec pomozcie...

 

20180327_111802.jpg

20180327_112057.jpg

SKMBT_C20318050712270.jpg

SKMBT_C20318050712272_0005.jpg

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...