Skocz do zawartości

Historia edycji

maxima12

maxima12

Witam,

mam w ścianie /zgodne z projektem bud./ okno o wymiarach 1,8 x 1,5 . Pytałam w starostwie - wymiana wg wymiarów jest na zgłoszenie tylko, ale - gdybym chciała wstawić je w innym kształcie, zachowując dotychczasowe wymiary otworu okiennego, np. wyższe, a węższe ? W starostwie powiedziano mi, że każda -większa- niż dotychczasowa powierzchnia okna w m2 podpada pod pozwolenie budowlane...Bo jak mi powiedziano - będzie to powiększenie otworu w ścianie..

Przejrzałam oferty i mam taką, ale właśnie nie w wymiarze 1,8 x 1,5 - ale mieści się w m2, jest nawet nieco mniejszy..

 

Jak to jest prawnie ?

maxima12

maxima12

Witam,

mam w ścianie /zgodne z projektem bud./ okno o wymiarach 1,8 x 1,5 . Pytałam w starostwie - wymiana wg wymiarów jest na zgłoszenie tylko, ale - gdybym chciała wstawić je w innym kształcie, zachowując dotychczasowe wymiary otworu okiennego, np. wyższe, a węższe ? W starostwie powiedziano mi, że każda inna niż dotychczasowa powierzchnia okna w m2 podpada pod pozwolenie budowlane...

Przejrzałam oferty i mam taką, ale właśnie nie w wymiarze 1,8 x 1,5 - ale mieści się w m2.

 

Jak to jest prawnie ?

×
×
  • Utwórz nowe...