Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Nie wiem co ksiądz z ambony plecie .....ostatni raz w kościele byłem 15 lat temu jak ojca musiałem pochować . Po tonie Twoich wypowiedzi wnioskuję że chyba okres Ci się zbliża .
    • Chyba sobie robisz jaja teraz. Kto i kiedy powiedział, bądź napisał, że wszyscy mają być tacy sami???!!!  A, przepraszam... No tak. Ty i Tobie podobni. Przeszło Ci już przez myśl, żeby palić na stosie czarownice?    No oczywiście. Przecież ksiądz z ambony nie tak dawno powiedział, że noszenie spodni przez kobiety jest niestosowne.  Brak mi słów. Joks.  Żesz k***.  Tylko tyle.   
    • Też jestem metalowcem i rockowcem ...Ale jakoś nie odczuwam potrzeby żeby się ubierać adekwatnie do słuchanej muzyki .Kiedyś i owszem , glany , skóra , czarne spodnie bojówki , dawne czasy szkolne i trochę po szkolne .Potem mi przeszło . Nie narzucam się swoim wyglądem i uważam że tak być powinno . Jeżeli ktoś ubiera się tak jak się ubiera to niech nie jęczy że ma ztego powodu jakieś problemy ..Manifestujesz coś , bądź gotów na krytykę . To się tyczy nie tylko wyznawców i słuchaczy muzyki ... Tiaaaa ....ci pijący najbardziej się zarzekają że nie piją .....to bardzo znamienne dla chlorów .
    • Witam, Firma, która nam budowała coś schrzaniła i płyta stropu się ugięła. Dom budowany z prefabrykatów betonowych, na zdjęciu widać ile ta płyta stropowa siadła i jak to wygląda. Oni obecnie w ramach reklamacji zaczęli mi robić sufit podwieszany w salonie aby tego nie było widać. W innych pomieszczeniach jest wszystko ok, na poddaszu jest wylewka zrobiona i nic nie widać. Czy to się po kilku latach nie zawali i komuś coś się nie stanie ?  
    • Gość Janek Dzbanek Shhh
      ALE JA SIĘ PYTAM!SKĄD TEN GRZYB 🍄 W KIBLU URSZULI!?To chyba przez te gazy 💨🌊.Dobra Elo 🖐 💩
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...