Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Mam problem z tapetą w łazience. Robiąc remont łazienki zrezygnowałem z kafelek na ścianę. Zamiast tego postanowiłem położyć tapetę winylowa na fizelinie. Przedtem na ścianie była lamperia. Kupując tapetę w sklepie sprzedawca powiedział że tapetę można kleić na lamperię. Przykleiłem tapetę na tą lamperię i tapeta dobrze trzyma,jest jednak jeden problem z którym się wcześniej nie spotkałem. Otóż lamperia była w kolorze niebieskim i teraz widać jak położona tapeta w miejscu lamperii jest po prostu ciemniejsza a gdzie jej nie ma to ma inny odcień. Nigdy nie spotkałem się z tak przeźroczystą tapetą. Czy to już tak zostanie? Czy jest na to jakiś sposób?

Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...

Niestety tapety w łazience to niezbyt dobry wybór. Mamy tam szereg czynników które nie sprzyjają tego typu rozwiązaniu (wilgoć, temperatura, woda).
Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem jeżeli chodzi o dekoracje w łazience to panele szklane .  To bardzo trwała i idealna w utrzymaniu czystości dekoracja (np brak zabrudzonych fug).
Mmay w ofercie tak tapety jak i panele szklane i zawsze pytamy klientów o przeznaczenie dekoracji. Jeżeli Klient wybiera tapetę do łazienki odradzamy ...ewentualnie polecamy tapetę ale tylko z laminatem.

Pozdrawiam

 

 

panele szklane_deKEA.jpg

Panele szklane deKEA_wodospad.png

panel szklany deKEA SPA.jpg

panel w łazience.jpg

Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...

Szanowni Państwo,
Tapeta w łazience nie jest zbyt dobrym rozwiązaniem. To pomieszczenie o podwyższonej wilgotności, a ta może mieć zgubny wpływ na wygląd tapety. Dobrym rozwiązaniem jest montaż tradycyjnych płytek, a w miejscach nienarażonych na bezpośrednie działanie wody – wykorzystanie gładzi ACRYL-PUTZ® RV 13 RENOVA. Należy również pamiętać o stosowaniu dedykowanej farby, np. Śnieżka Kuchnia Łazienka, która zoptymalizuje jakość powietrza. Przed rozpoczęciem wszystkich prac wykończeniowych trzeba zadbać o prawidłową wentylację w pomieszczeniu.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...