Skocz do zawartości

Historia edycji

Tanker

Tanker

Podłogi to posadzki betonowe na piasku bez żadnego ocieplenia zamierzam to wszystko skuć dać folię styropian i podlogókę w całym domu,  domek jest sporo nad gruntem i przynajmniej problem wiloci nie występuje. Dlatego po wymianie okiem na nowoczesne 3szybowe i boję się o to żeby ta wilgoć się nie pojawiła. Odnośnie tynków to te ściany do idealnie prostych nie należą i przez chwilę myślałem o płycie na stelażu. Poddasze nie będzie zamieszkane myślę o tym żeby tylko płytą OSB je wyłożyć i tutaj nasuwa się następne pytanie czy sufity bo będą podwieszane w całym domu ocieplac wełną pod płytę gk czy z góry na stropie? 

Tanker

Tanker

Podłogi to posadzki betonowe na piasku bez żadnego ocieplenia zamierzam to wszystko skuć dać folię styropian i podlogókę w całym domu,  domek jest sporo nad gruntem i przynajmniej problem wiloci nie występuje. Dlatego po wymianie okiem na nowoczesne 3szybowe i boję się o to żeby ta wilgoć się nie pojawiła. Odnośnie tynków to te ściany do idealnie prostych nie należą i przez chwilę myślałem o płycie na stelażu. 

×
×
  • Utwórz nowe...