Skocz do zawartości

Spadek ciśnienia w instalcji


klon

Recommended Posts

52 minuty temu, klon napisał:

Witam , a może poważnie czy jeśli ucieka powietrze z 2,5 atmosfery do 0 po 3 dniach ( pierwsze 2-3 h było spadku ok 0,5atmosfery alke bardzo wolno) ,w rurach na ktore kładę właśnie styropian , to pewnie mam tego zaprzestać

Oczywiście że tak, ale na żadną inną radę nie licz, jeśli będziesz aż tak skąpił informacji o tym co i jak zrobiono.

Link do komentarza
10 godzin temu, klon napisał:

jeśli ucieka powietrze z 2,5 atmosfery do 0 po 3 dniach ( pierwsze 2-3 h było spadku ok 0,5atmosfery alke bardzo wolno) ,

Tak poważnie - jeśli teraz ucieka powietrze, to tak samo uciekać będzie medium grzejące...też bardzo wolno... nie na tyle wolno,że zdąży odparować... rozleje się pod styropianem i wylezie po ścianie/tynku do góry, albo stropem w dół...

Link do komentarza

Tak wyłazi medium grzewcze po ścianie:

 

20111227(002).thumb.jpg.438f46cde8285764151e7dbb3d108ab9.jpg

 

A dlaczego?

 

20111228(002).thumb.jpg.f34e580afc0e46c7546fffc76d8e4470.jpg

 

 

Niefachowo zaciśnięte połączenie... Próba szczelności - podobno była - nic nie wykazała, a po puszczeniu gorącej wody (zasilanie grzejników), po kilku dniach się zaczęło...

 

To zdjęcia z mojej roboty - wykańczania mieszkanie oddanego w stanie deweloperskim... hydraulikę wykonywała brygada w składzie: dyplomowany hydraulik, dyplomowany piekarz i dyplomowany cukiernik...

A w dwa dni później miałem kłasć panele...

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...