Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: Skład budowlany VOX


Recommended Posts

Gość NIE RZETELNA FIRMA
Witam wszystkich serdecznie opowiem Wam ciekawą historie tego sklepu a mianowicie zakupiłem dwoje drzwi z ościeżnicami i montażem w tym sklepie oczekiwanie standard około 4-5 tygodni także tragedii nie było no i wreszcie stało się drzwi dotarły do sklepu oczywiście zadzwoniła do nas Pani że należy wpłacić całość przed montażem (wiadomo potem w razie "W" kasa się zgadza a klienta można mieć w ....) no i zapłaciłem więc na następny dzień pojawili się panowie monterzy i wszystko było ok wywalili stare ościeżnice ale po rozpakowaniu nowych okazało się że ościeżnica nie pasuje do drzwi 2 zawiasy normalnie się zgrały ze sobą a 3 za chiny ludowe nie pasuje wszedł tak troszeczkę no zdarza się wina producenta a i co jeszcze lepsze w tym te drugie drzwi tak samo oczywiście zadzwonili do szefa co dalej potem jakaś Pani dzwoniła do mnie że zrzucą z ceny 200 zeta za dwoje drzwi i dadzą jakąś zaślepkę na zawias i nie będzie widać hmmm czyli zasłonimy problem to go nie będzie bardzo fachowe podejście do klienta oczywiście się na to nie zgodziłem bo jak bym chciał byle jakie drzwi to bym kupił 2 razy tańsze z Chin więc reklamacja 2 tyg ponoć a i poinformowali mnie że przyjedzie jakiś Pan i porobi zdjęcia na drugi dzień he he oczywiście Pan nie przyjechał dopiero po Mojej interwencji z łaski się pojawił 2 dni później i zapewnił że tak wszystko załatwimy bez problemu nawet w krótszym czasie niż 2 tyg producent nowe wyśle i my wstawimy wina producenta porobił zdjęcia i zniknął jak kamfora no niby ok ale... minęło ponad 2 tygodnie 0 odzewu od tej nierzetelnej firmy więc dzwonie do nich no i się zaczęło od "Andrzeja" do "Jakuba" i tak dalej jak w urzędzie za komuny w końcu się dodzwoniliśmy na tzw dział reklamacji a tam Oni nic nie wiedzą o tej sprawie i ze Pani która się tym zajmuje na urlopie etc etc "burdel na kółkach" oczywiście kasę już dawno temu skasowali wiadomo to teraz można zwlekać ile się chce na tą chwile w mieszkaniu mieszkam jak w stałym remoncie wprawione mam pół ościeżnicy jedne drzwi zapakowane i oparte o ścianę drugie drzwi wiszą na 2z 3 zawiasów a goście z tego sklepu mają wywalone poczekam jeszcze 1 tydzień i skończy się prawnikiem prawdopodobnie NIE POLECAM OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!!!!
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Gość Beata B.
Witam. Pragnę podziękować Panu Adamowi szefowi VOX w Chorzowie za pomoc i wsparcie w przyśpieszeniu dostawy drzwi. Dzięki temu mogłam szybciej przeprowadzić się do nowego mieszkania. Jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas i zaangażowanie. Beata B.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...