Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Recommended Posts

Witam,
Chciałabym zapytać, czy są jakieś specjalne gładzie gipsowe z przeznaczeniem do zastosowania w kuchni? Farby to wiem, że są, ale czy są gładzie? Może takie gotowe z pudełka? Planuję teraz u rodziców w domu zrobić remont kuchni i dać gładź na stary, mało estetyczny i podrapany tynk. Dwa - czym usunąć żółć ze ścian (taką po papierosach). Czy w ogóle to usuwać, skoro ma iść gładź?

Jak pójdzie gładź to po co usuwać przebarwienia? Zamalować można farbą izolująca. Specjalnych gładzi do kuchni nie ma - wystarczy gotowa akrylowa i odpowiednie przygotowanie podłoża.

Dnia 20.04.2018 o 13:49, basiawidlewska napisał:

Witam,
Chciałabym zapytać, czy są jakieś specjalne gładzie gipsowe z przeznaczeniem do zastosowania w kuchni? Farby to wiem, że są, ale czy są gładzie? Może takie gotowe z pudełka? Planuję teraz u rodziców w domu zrobić remont kuchni i dać gładź na stary, mało estetyczny i podrapany tynk. Dwa - czym usunąć żółć ze ścian (taką po papierosach). Czy w ogóle to usuwać, skoro ma iść gładź?

Szanowna Pani,
Prace remontowe należy zacząć od umycia ścian. Można do tego wykorzystać ciepłą wodę oraz mydło malarskie. Ważne jest również odpowiednie zagruntowanie podłoża. Tu mogę zarekomendować grunt polimerowy ACRYL-PUTZ® GU 40. Do wygładzenia ścian może Pani zastosować gładź ACRYL-PUTZ® RENOVA. Jest to gładź wapienna, przeznaczona do zastosowania w pomieszczeniach wilgotnych, jak kuchnie czy łazienki.

Renova to taka gładź, która nadaje się dla początkujących. Więc jeśli się takim czujesz to rada Eksperta Śnieżki jest sensowna.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować