Skocz do zawartości

prysznic ze ścianek


Recommended Posts

Witam!

Mamy pewien problem i pytanie do forumowiczów.

Chcemy w łazience zamontować prysznic bez brodzika - tylko trzy ścianki prysznicowe.

Wymyśliliśmy sobie, aby płytki w tym prysznicu na ścianie były takie jak na podłodze - tak jak w tym linku

https://www.homebook.pl/inspiracje/lazienka/478036_lazienka-w-bloku-lazienka-styl-minimalistyczny

szerokośc prysznica jaką uda nam się zamontować to rozmiar 90

jesteśmy przed układaniem płytek

w związku z tym, aby było mało odpadów i docinania płytek zamierzamy wybrać płytki

o wielokrotności liczby 90, np jakieś 30 cm jeśli takowe będą, które przypadną nam do gustu

I teraz pytanie - czy jeśli ulożymy płytki pod prysznicem na szerokość 90 cm tak jak teoretycznie ma ściana prysznicowa

to starczy to nam? w sensie czy stelaż ściany prysznicowej nie będzie wtedy wychodził poza płytki?

Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Dnia 14.04.2018 o 15:35, anitkaimatu napisał:

Witam!

Mamy pewien problem i pytanie do forumowiczów.

Chcemy w łazience zamontować prysznic bez brodzika - tylko trzy ścianki prysznicowe.

Wymyśliliśmy sobie, aby płytki w tym prysznicu na ścianie były takie jak na podłodze - tak jak w tym linku

https://www.homebook.pl/inspiracje/lazienka/478036_lazienka-w-bloku-lazienka-styl-minimalistyczny

szerokośc prysznica jaką uda nam się zamontować to rozmiar 90

jesteśmy przed układaniem płytek

w związku z tym, aby było mało odpadów i docinania płytek zamierzamy wybrać płytki

o wielokrotności liczby 90, np jakieś 30 cm jeśli takowe będą, które przypadną nam do gustu

I teraz pytanie - czy jeśli ulożymy płytki pod prysznicem na szerokość 90 cm tak jak teoretycznie ma ściana prysznicowa

to starczy to nam? w sensie czy stelaż ściany prysznicowej nie będzie wtedy wychodził poza płytki?

Ja mam prysznic ze ścianek, drzwi szklane i zamiast płytek w niecce zastosowałem mozaikę szklaną.

Tak z wyliczeń: 3x30  = 90 a fugi???

Link do komentarza
51 minut temu, Budujemy Dom - budownictwo ogólne napisał:

Ja mam prysznic ze ścianek, drzwi szklane i zamiast płytek w niecce zastosowałem mozaikę szklaną.

Tak z wyliczeń: 3x30  = 90 a fugi???

To jest ważne tylko w takich momentach. :icon_biggrin: Później, przy braniu prysznica oczy się zamyka i ganz egal czy są fugi, czy nie. Ja mam zrobiony specjalny ozdobny pas z płytek na ścianie i musiałem zaglądnąć specjalnie do łazienki by go zobaczyć. Jak rano brałem prysznic, to nic nie widziałem.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...