Skocz do zawartości

Historia edycji

klon

klon

Projekt 12,5 x 6,5 mam z dwóch stron 3 m od sąsiadów , drzwi z boku cofnięte o 1 m (jest 4) ale dzięki temu mam dwa okna 60 cm po bokach ścianek i nie pada mi bezpośrednio na drzwi , na bocznych ściankach w łazience i kuchni .

Takie coś podobnego weszło by u Ciebie ===== 1,5 m  od jednego sąsiada budynek + 6,5x(tu dowolność metrów ) + 4m od drugiego sąsiada (milszego ha ha ha) masz wiazd na działkę lub miejsce na wiatę z boku  budynku ( tylko spadki przód/tył  a nie bok ) Ja co prawda mam 3m+6.5+3 ale mam wiazdy z dwóch stron to mogłem sobie na to pozwolić .

klon

klon

Projekt 12,5 x 6,5 mam z dwóch stron 3 m od sąsiadów , drzwi z boku cofnięte o 1 m (jest 4) ale dzięki temu mam dwa okna 60 cm i nie pada mi bezpośrednio na drzwi , na bocznych ściankach w łazience i kuchni .

Takie coś podobnego weszło by u Ciebie ===== 1,5 m  od jednego sąsiada budynek + 6,5x(tu dowolność metrów ) + 4m od drugiego sąsiada (milszego ha ha ha) masz wiazd na działkę lub miejsce na wiatę z boku  budynku ( tylko spadki przód/tył  a nie bok ) Ja co prawda mam 3m+6.5+3 ale mam wiazdy z dwóch stron to mogłem sobie na to pozwolić .

klon

klon

Projekt 12,5 x 6,5 mam z dwóch stron 3 m od sąsiadów , drzwi z boku cofnięte o 1 m (jest 4) ale dzięki temu mam dwa okna 60 cm , na bocznych ściankach w łazience i kuchni .

Takie coś podobnego weszło by u Ciebie ===== 1,5 m  od jednego sąsiada budynek + 6,5x(tu dowolność metrów ) + 4m od drugiego sąsiada (milszego ha ha ha) masz wiazd na działkę lub miejsce na wiatę z boku  budynku ( tylko spadki przód/tył  a nie bok ) Ja co prawda mam 3m+6.5+3 ale mam wiazdy z dwóch stron to mogłem sobie na to pozwolić .

klon

klon

Projekt 12,5 x 6,5 mam z dwóch stron 3 m od sąsiadów , drzwi z boku cofnięte o 1 m (jest 4) ale dzięki temu mam dwa okna 60 cm , na bocznych ściankach w łazience i kuchni .

Taki coś weszło by u Ciebie ===== 1,5 m  od jednego sąsiada budynek + 6,5x(tu dowolność metrów ) + 4m od drugiego sąsiada (milszego ha ha ha) masz wiazd na działkę lub miejsce na wiatę z boku  budynku ( tylko spadki przód/tył  a nie bok ) Ja co prawda mam 3m+6.5+3 ale mam wiazdy z dwóch stro to mogłem sobie na to pozwolić .

×
×
  • Utwórz nowe...