Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Pomocnik

Porównanie 37 modeli okien z PVC i drewnianych

Recommended Posts

Wybierając okna do domu, trzeba wziąć pod uwagę nie tylko ich cenę, ale także szereg parametrów użytkowych: ciepłochronność, zdolność do tłumienia hałasu czy rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa. W końcu to poważna inwestycja, prowadzona z reguły raz na wiele lat.

Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/stan-surowy/okna-i-drzwi/a/23452-porownanie-37-modeli-okien-z-pvc-i-drewnianych

Gość Kazimierski

Najważniejsze by Uw było jak najniższe. W nim zawiera się Ug. Im firma ma lepsze rozwiązania tym okna wypadają cieplej. Zastosowane przekładki z PUR oraz aerożelu robią robotę. Uw na poziomie 0,59 to niektórzy mają w samych szybach.

Gość kerla
podstawa przy wyborze okien jest jednak dobry montaż... nawet najdroższe okna nie spełnią swojej roli jeśli nie będziemy mieć dobrej ekipy, która porządnie zamontuje okna

Gość janka
jestem zdania, że lepiej wezwać fachowców niż montować okno samemu. Jak jest zamontowane źle, to znaczy, że osoba która to robiła nie miala o tym zielonego pojęcia. i potem trzeba płacić dwa razy. dobry montaż jest tak samo ważny jak dobre okno

Ten artykuł jest bardzo fajnie napisany i myślę, że będzie pomocny dla wielu osób, które wybierają okna. Ja postawiłem na okna PCV i jestem zadowolony. Dobra izolacja, parametry odpowiednie i estetyka. W domu jest ciepło, a na tym mi najbardziej zależało.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...