Skocz do zawartości

Agnieszka & Agnieszka II / MG Projekt


Lunetka

Recommended Posts

Witajcie,

Wkrótce zaczynamy budowę. Jesteśmy na etapie papierologii.
Wybraliśmy projekt Agnieszka II wersja C z podwójnym garażem:
http://projekty.budujemydom.pl/projekty.ph...ii_-_mg_projekt

Brak obrazka

Do klanu zaparaszamy wszystkich budujących Agnieszkę lub Agnieszkę II - to bliźniacze projekty, więc nie ma co się rozdrabniać icon_wink.gif

Czy ktoś się dołącza?
Chętnie powymieniamy się doświadczeniami icon_lol.gif
Link do komentarza
  • 5 miesiące temu...
Witajcie,

Po wielu miesiącach poszukiwania projektu wymarzonego domu zdecydowaliśmy się na wybór projektu domu Agnieszka II.

Jeżeli macie jakieś uwagi, ciekawe pomysły na zmiany proszę o przesłanie ich na mój adres e-mailowy sgalazka@inbox.com

Bardzo proszę również o przesłanie zdjęć zarówno z początkowych etapów realizacji jak i gotowego domu.

Pozdrawiam
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Witam,
My tez jestesmy zainteresowani Agnieszka w wersji C.
Czy ktos juz moze wybudowal ten domek, posiada jakies zdjecia?
Na innych forach znalazlem nieco negatywnych opinii o konstrukcji dachu i n/t samego projektu.
Co Wy na to?
pozdrawiam
Aron



A gdzie spotkałeś się z tymi negatywnymi opiniami?
Link do komentarza
Witam,
Z takimi opiniami spotkalem sie na forum muratora.
Jest tam tez grupa budujacych Agnieszki, gdyby ktos byl zainteresowany.

Czy ktos posiada jakies zdjecia z realizacji? Chetnie bym obejrzal.
Moj email to agabriel[malpa]o2[kropka]pl,
gdzie [malpa]=@ a [kropka]=.

pozdrawiam
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Witam
Również mamy w planach budowę dumu Agnieszka z 2 stanowiskowym garażem. budujemy w okolicy Mińska Mazowieckiego. Planujemy rozpocząć budowę na wiosnę 2009, na razie walczymy z pozwoleniami.

Jeśli ktoś jest w trakcie budowy lub już pobudował, proszę o cenne uwagi.
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Witam serdecznie wszystkich Agnieszkowiczów icon_smile.gif

Widzę, że temat dość słabo rozwinięty, a szkoda. Nam ten domek również bardzo przypadł do gustu zwłaszcza ze względu na optymalne zagospodarowanie powierzchni. Zdecydowaliśmy się na projekt w wersji II C z garażem dwustanowiskowym i w wersji lustrzanej ze względu na układ działki. Na razie jesteśmy na etapie papierologii - z budową planujemy ruszyć wiosną 2009 roku więc mam nadzieję, że uda nam się tu zgromadzić jakieś mądre rady od bardziej doświadczonych budowniczych icon_smile.gif

Na razie mogę podzielić się z Wami drobnymi zmianami, które wprowadziliśmy na etapie przystosowywania projektu. Moim zdaniem sprawią, że projekt zyska na funkcjonalności, chociaż tak naprawdę wszystko wyjdzie dopiero w praniu icon_smile.gif tzn w budowie icon_biggrin.gif
Na parterze zapożyczyliśmy pomysł z wersji Agnieszka 1 i dodaliśmy spiżarkę w rogu kuchni. Niestety wielkość kuchni nieco na tym ucierpi, ale za to wygodniej jest gromadzić zapasy w spiżarce niż w kuchennych szafkach. Zamiast WC planuję zrobić komórkę na odkurzacz, mopa i takie tam sprzęty sprzątające. Należy pamiętać, że dom nie ma piwnicy więc małe pomieszczenia typu spiżarka i komórka mogą okazać się na wagę złota w codziennym użytkowaniu. Na dole jest spora łazienka więc malutkie WC wydaje mi się tu mniej przydatne niż pomieszczenie gospodarcze. Z konieczności musieliśmy również zrezygnować z wykuszu w jadalni - zamiast niego znajdzie się płaskie okno - inaczej nie dalibyśmy rady z upchnięciem domku na działce icon_smile.gif
Brak obrazka

Na piętrze również dokonaliśmy zmian. Główna łazienka została powiększona o garderobę, a ta z kolei została przeniesiona do małej łazienki. Lubię duże łazienki, bo dają wiele możliwości ciekawego zagospodarowania - poza tym po zmianie łazienka powinna być bardziej ustawna, bo będzie w kwadracie. Za to ta która była przy sypialni na całej długości miała skos więc wydawało mi się, że może być niewygodna. Na garderobę pomieszczenie to będzie się nadawało o wiele lepiej - ścianka dzieląca łazienkę i garderobę będzie przesunięta "za szafę" widoczną na projekcie przez co zyskamy ładną garderobę i dużą łazienkę. Zrezygnujemy przy tych zmianach ze schodów prowadzących do pomieszczenia nad garażem. Początkowo martwiło mnie, że łazienka będzie ciemna (bez okien), bo tak wynikało z projektu na stronie, ale w szczegółowym pliku PDF jest nad łazienka świetlik, który można zamienić na okno.
Brak obrazka

Mam nadzieję, że zainspiruję Was tym postem do bardziej zagorzalej dyskusji na forum. Chętnie poznamy Wasze opinie na temat wprowadzonych przez nas zmian i dowiemy się co wy zmieniliście w swoich projektach icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 3 lata temu...
Witam,
Informacja dla zainteresowanych zakupem projektu "AGNIESZKA II"

W specjalnej ofercie przygotowanej dla Państwa przez redakcje portali BudujemyDom.pl i WybieramyDom.pl otrzymacie Państwo powiększoną paczkę prezentów:
- dziennik budowy
- roczną prenumeratę miesięcznika Budujemy Dom
- półroczną prenumeratę miesięcznika Czas na Wnętrze
- bon o wartości 100 zł do wykorzystania na www.UrzadzamyDom.pl
- trzy tomy Informatora Rynkowego Budownictwa Jednorodzinnego
dodatkowo dla osób, które kupią projekt przygotowaliśmy upominki od naszego wydawnictwa:
- koszulka Budujemy Dom
- kubek Budujemy Dom

Promocji podlegają tylko zamówienia złożone przez stronę WybieramyDom.pl . Podczas składania zamówienia prosimy o podanie hasła:
"Forum Budujemy Dom"
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Witam
Mam do sprzedania projekt domu Agnieszka firmy MG PROJEKT. Sprzedaje bo w ostatniej chwili zmieniliśmy zdanie i pobudowaliśmy domek parterowy bez poddasza. Dokumentacja jest pełna i oryginalna, pozwolenia na zmiany w projekcie, garaż po lewej stronie. Nowy projekt kosztuje 2400 wiec jest różnica. Cena to 1500.
Polecam i proszę o kontakt na maila nikaaa2@tlen.pl

DSC01446.jpg


DSC01446.jpg

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...