Skocz do zawartości

Historia edycji

harlesden

harlesden

Zdjęcie jest z map google i słońce w południe prawdopodobnie świeci stąd, gdzie znajduje się napis "google" widniejący u dołu zdjęcia.

 

Las od wschodu mnie nie martwi. 

Martwi mnie las od zachodu, a mój południowy sąsiad ma dużo dłużej słońce na działce. Ja mam je do 15:30, bo o 16 jest cała zacieniona, a sąsiad jakieś 2-3 godz dłużej, gdyż on akurat od zachodu nie ma lasu na całej długości tak jak ja. Jak widać na zdjęciu, u niego od zachodu jest droga do innej posesji i stąd promienie słoneczne docierają do do niego do późnych godzin wieczornych.

 

Media przy działce są wszystkie: woda, prąd, gaz,  kanalizacja.

Z chęcią bym dokupił więcej ziemi, jednak ograniczają mnie fundusze.

 

Mam opcję kupna działki 3 z rzedu na południe od tej którą jestem zainteresowany. Czyli byłaby to działka sasiadujaca od południa z tym sąsiadem ze zdjęcia i wtedy miałbym tego sąsiada od północy. Tam nie ma w ogóle lasu od zachodu (mniej urokliwa działka, ale dużo słońca od zachodu do późnych godzin wieczornych) Jednak ma taki minus, że w odległości ok 60m od niej znajduje się sala weselna, a ta hipotetycznie moja jest w odległości ok 110m od tej sali...ot taki dylemat.

 

Oba lasy są prywatne.

 

harlesden

harlesden

ZZdjęcie jest z map google i słońce w południe prawdopodobnie swieci stąd, gdzie napis "google" widniejący u dołu zdjęcia.

 

Las od wschodu mnie nie martwi. 

Martwi mnie las od zachodu, a mój południowy sąsiad ma dużo dłużej słońce na działce. Ja do 15:30, bo o 16 jest cała zacieniona, a sąsiad jakieś 2-3 godz dłużej, gdyż on akurat od zachodu nie ma lasu na całej długości jak ja. Tak jak widać na zdjęciu, u niego od zachodu jest droga do innej posesji i stąd promienie słoneczne docierają do późnych godzin wieczornych.

 

Media są wszystkie: woda, prąd, gaz,  kanalizacja.

Z chęcią bym dokupił więcej ziemi, jednak ograniczają mnie fundusze.

 

Mam opcję kupna działki 3 z rzedu na południe od tej którą jestem zainteresowany. Czyli byłaby to działka sasiadujaca od południa z tym sąsiadem ze zdjęcia i wtedy miałbym tego sąsiada od północy. Tam nie ma w ogóle lasu od zachodu (mniej urokliwa działka, ale dużo słońca od zachodu do późnych godzin wieczornych) Jednak ma taki minus, że w odległości ok 60m od niej znajduje się sala weselna, a ta hipotetycznie moja jest w odległości ok 110m od tej sali...ot taki dylemat.

 

Oba lasy są prywatne.

 

harlesden

harlesden

Zdjęcie jest z map google i słońce w południe prawdopodobnie swieci stąd gdzie napis "google" widniejący u dołu zdjęcia.

 

Las od wschodu mnie nie martwi. 

Martwi mnie las od zachodu, a południowy sąsiad ma dużo dłużej słońce na działce (ja do 15:30 a sąsiad jakieś 2-3 godz dłużej, gdyż on akurat od zachodu nie ma lasu na całej długości jak ja. Tak jak widać na zdjęciu. U niego od zachodu jest droga do innej posesji i stąd promienie słoneczne docierają do późnych godzin wieczornych.

 

Media są wszystkie: woda, prąd, gaz,  kanalizacja 

 

Mam opcję kupna działki 3 z rzedu na południe od tej którą jestem zainteresowany. Czyli byłaby to działka sasisdujaca od południa z tym sąsiadem ze zdjęcia i tam nie ma w ogóle lasu od zachodu (mniej urokliwa działka ale dużo słońca od zachodu do późnych godz wieczornych) Jednak ma taki minus ze jest w odległości ok 60m od sali weselnej, a ta hipotetycznie moja jest w odległości ok 110m od tej sali...ot taki dylemat.

 

Oba lasy są prywatne.

 

harlesden

harlesden

Zdjęcie jest z map google i słońce w południe prawdopodobnie swieci stąd gdzie napis "google" widniejący u dołu zdjęcia.

 

Las od wschodu mnie nie martwi. 

Martwi mnie las od zachodu, a południowy sąsiad ma dużo dłużej słońce na działce (ja do 15:30 a sąsiad jakieś 2-3 godz dłużej, gdyż on akurat od zachodu nie ma lasu na całej długości jak ja. Tak jak widać na zdjęciu. U niego od zachodu jest droga do innej posesji i stąd promienie słoneczne docierają do późnych godzin wieczornych.

 

Media są wszystkie: woda, prąd, gaz,  kanalizacja 

 

Mam opcję kupna działki 3 z rzedu na południe od tej którą jestem zainteresowany. Czyli byłaby to działka sasisdujaca od południa z tym sąsiadem ze zdjęcia i tam nie ma w ogóle lasu od zachodu (mniej urokliwa działka ale dużo słońca od zachodu do późnych godz wieczornych) Jednak ma taki minus ze jest w odległości ok 60m od sali weselnej, a ta hipotetycznie moja jest w odległości ok 110m od tej sali...ot taki dylemat 

 

×
×
  • Utwórz nowe...