Skocz do zawartości

ocieplenie ścian cena robocizny


Recommended Posts

Cytat

Nie. Wykonawca wlałby ścianę o większej powierzchni, ale bez okien.

Oczywiście o ceny spytałem się sąsiadów na Bartyckiej, bo sam odradzam ocieplać, radzę izolować. Żrowiej i skuteczniej.


czy się różni izolowanie od oceplenia tylko prosto poproszę?
czy izoluje się też murłatę w jakiś sposób?

Cytat

Nie. Wykonawca wlałby ścianę o większej powierzchni, ale bez okien.

Oczywiście o ceny spytałem się sąsiadów na Bartyckiej, bo sam odradzam ocieplać, radzę izolować. Żrowiej i skuteczniej.


cześć raz jeszcze
w innej pana wypowiedzi spotkałem się już z pańską opinią na temat izolacjii a nie ocieplenia
opisywał pan jeszcze że jest jakiś problem z doborem urządzenia grzejnego , wymieniał pan gaz, pelety
więc jaki system jest najlepszy?
mamy piec gazowy styropian 14cm 160 m2 z garażem dom z poddaszem użytkowym,
pozdrawiam i przepraszam za zbut proste pytania
stachu
Link do komentarza
Ocieplenie to działanie częściowe. Pisma budowlane, architekci i wykonacy oszukują ludzi , ze izolacja to ściana!!! Sam Pan został wpuszczony w "maliny" - napisał Pan tak jak znakomita większość budujących się w Polsce - ...14cm styropianu.... Pam wirtualnie wyrzuci wszystko poza styropianem i wełną w swoim domy, zachowując odległości między izolacjami - czy to przypomina termos czy lodówkę?
Otóż jest to manipulacja MURATORÓW itp różnych inż. po "fizyce" budowli (nie mylić z fizyką)
IZOLACJA TERMICZNA TO TERMOS NIE ŚCIANA! Ocieplając ścianę od zewnątrz nie mamy możliwości "zamknąć " styropian w podłodze z tym w ścianie i wełną w dachu.
Aktualne technologie pozwalają a nawet wymuszją izolować od środka. Taka izolacja będzie sucha (przy ociepleniu na zewnątrz ściana oddycha, więc jest zimą mokra.) Oddychanie zostawiamy skutecznej wentylacji (Boże broń grawitacyjnej)
W art. są przekroje domów izolowanych http://www.wentylacja.com.pl/projektowanie...nie.asp?ID=5060
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...