Skocz do zawartości

W jakiej minimalnej odległości od granicy działki można usytuować garaż?


Recommended Posts

Mieszkam na osiedlu domów jednorodzinnych. Mam dosyć wąską (17 m) i długą działkę o prostokątnym kształcie. Chciałbym, jak najbliżej jej granicy, postawić garaż. W jakiej minimalnej odległości od granicy działki powinien on być usytuowany? Na posesji sąsiada nie ma budynków przylegających do granicy. Czy obecnie potrzebne jest pozwolenie na budowę takiego garażu?


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/

Link do komentarza
Gość Kasia
Sąsiad chce wybudować garaż o wysokości ponad 6 m, w odległości 3 m od granicy naszych dzialek, co zaskutkuje zacienieniem całej mojej działki. A pozwolenie na budowę dostał ponad rok temu. Co można zrobić żeby obniżyć wysokość garażu?
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
Gość Czesław.
Witam, sąsiad chce postawić garaz w niewielkiej odległości od granicy przy której stoi mój dom. Robi to bez porozumienia się z sąsiadami. Gdzie mam się udać aby sprawdzić czy ma na to odpowiednie uzgodnienia?
Link do komentarza
Gość mhtyl
2 godziny temu, Gość Czesław. napisał:

Witam, sąsiad chce postawić garaz w niewielkiej odległości od granicy przy której stoi mój dom. Robi to bez porozumienia się z sąsiadami. Gdzie mam się udać aby sprawdzić czy ma na to odpowiednie uzgodnienia?

Dowiedzieć możesz się o tym w gminie a na pewno w starostwie bo tam musiał składać wniosek o PnB albo złożyć zgłoszenie budowy.

Link do komentarza
3 godziny temu, Gość Czesław. napisał:

Witam, sąsiad chce postawić garaz w niewielkiej odległości od granicy przy której stoi mój dom. Robi to bez porozumienia się z sąsiadami. Gdzie mam się udać aby sprawdzić czy ma na to odpowiednie uzgodnienia?

A co, z sąsiadem nie gadasz? Czy robi wam na złość?

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...